Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golden Mask 5
22-02-2017, 18: 12
RE: Golden Mask 5
http://wykrywaczemetali.com.pl/goldenmas...2-23647554
GM5v2 jest juz dostepny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2017, 21: 02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2017 21: 04 przez benekpe.)
GM5v2 to nie to samo co GM5+...to jest nieco zmodyfikowana wersja starej 5-tki - dodano dodatkowa opcję ID cyfrowego - cała reszta bez zmian.
05-03-2017, 11: 30
Jest już tańsza wersja Light nowego Bułgara GM5+ w bardzo ciekawej cenie - nie całe 1900zł z przesyłką do Polski:
http://thrace-detectors.com/product/354/...hones.html
08-03-2017, 21: 17
To która wersje GM 5 najlepiej brac?
09-03-2017, 07: 38
Light GM5+ nie posiada w zestawi słuchawek bezprzewodowych, akumulatorków i inteligentnej ładowarki. Dlatego ta wersja jest o kilka stówek tańsza. Wszystko zależy od zasobności Twojego portfela. Ja gdybym miał na tyle dużo kasy kupił bym zestaw BOX - czyli kompletny GM5+ wraz z kompletem 3 cewek spider 5,9 i 12 cali. Warto mieć pod ręką kilka cewek i na miejscu poszukiwań uzbroić nasz kij w taką cewkę jaka okaże się najbardziej potrzebna.
Wszystko zależy od tego na ile możesz sobie pozwolić.
09-03-2017, 19: 48
Co do portfela to szczerze mówiąc szału nie ma ale powiem tak, chciałem dokupić drugi wykrywacz, coś szybkiego głębokiego do 2,2 tys zł na drobnice. Na codzień chodzę z solfernusem ale na drobnice ma bardzo malutkie zasięgi. Zastanawiam się właśnie nad GM5+ ale z filmów z YouTube wynika że wersja z plusem ma lepsze zasięgi i identyfikację od zwykłej GM5. A co to jest ten GM5 V2?

Czy dobrze myslę? Wersja POWER BOX różni się od LIGHT tylko tym ze w PowerBox sa słuchawki, ładowarka, akumulatory i 3 cewki ?

Myślałem wcześniej również nad nowym ARGO, używanym AT PRO, ewentualnie dozbieraniu pieniążków i zakupu ALTER 71. Główny cel tak jak pisałem drobnica na polu i dobrze jak by taka złotówkę widział na 25cm .

Bedę bardzo wdzieczny za pomoc!
09-03-2017, 21: 58
Power box to dodatkowa funkcja ktora zwieksza zasieg wykrywacza jednoczesnie zwiekszajac jego apetyt na zasilanie.
10-03-2017, 12: 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 12: 59 przez benekpe.)
Pod tą nazwą Golden Mask sprzedawał też powiększone o dodatkowe cewki zestawy swych wykrywaczy. Osobiście kupiłem swego czasu GM4 Pro WD Power BOX w takiej właśnie konfiguracji.
Z tego co wiem podobnie GM5+ bedzie sprzedawany w takiej powiększpnej konfiguracji - z trzema cewkami spider.
17-03-2017, 22: 43
cały czas jestem nie zdecydowany między GM4 18khz a GM5 lub GM5+.
Trafiłem jeszcze na twór golden maska pod inna nazwa: Tangra Metal Detector - Relic Hunter 3 VD co o tym myślicie?
23-03-2017, 16: 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2017 19: 58 przez benekpe.)
No i stało się. Nowy Bułgar powiększył moją kolekcję,
Właśnie bawię się nową piątką i powiem szczerze, że widzę poprawę toru audio w stosunku do starej. Dźwięki nie są już takie mdłe jak wcześniej. Wbudowany głośnik generuje wyraźne i ostre dźwięki - nie to co dawniej. Mam wrażenie że poprawiła się też jakość dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych. Za wcześnie na jakieś oceny ale jestem pozytywnie póki co zaskoczony. W mieszkaniu nie wzbudza się, trącając nawet mocniej w cewkę nie ma fałszywych sygnałów. Pierwsze polowe testy dopiero w sobotę. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia po paru zaledwie chwilach zabawy. Dla mnie czytelne audio zbliżone do analogowych braci było absolutną koniecznością. Oby na polu to audio nowej piątki okazało się porównywalnie czytelne oddające całą głębię i złożoność sygnałów.
PS
Dla Wszystkich zainteresowanych instrukcja GM5+ w języku polskim
https://www.dropbox.com/s/dzp5ijjlhkraqn...0.pdf?dl=0
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS