Ankieta: Czy to normalne
TAK
Nie
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
popiskiwanie
28-08-2017, 12: 06
RE: popiskiwanie
Można z instrukcji.
Tutaj masz link ze strony producenta ze wszystkimi danymi do kontaktu z panem Rutyną i serwisem >>>> http://www.rutus.com.pl/pl/page/15/kontakt
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2018, 14: 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2018 14: 48 przez matek1212.)
Nie chcę zakładać nowego tematu, bo po lekturze forum wydaje mi się że jest to urok Argo ale wolę się upewnić.
Chodzę sobie póki co po polu gdzie jest prawdopodobnie dużo łusek i odłamków (trochę ich sam wykopałem). No i ustawiłem sobie dyskryminację -40/-35 i często pojawiają się niepowtarzalne popiskiwania wysoko na plusie. Wydaje mi się, że dzieje się tak gdy schodzę cewką z przedmiotu który bije mocno na minus (poniżej dyskryminacji). I pytanie: czy to jest normalne zachowanie wykrywacza czy może czułość mam ustawioną za wysoką na to pole (ok44)?
08-09-2018, 08: 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2018 08: 59 przez EL NINO.)
matek1212 ... z ustaw diskkryminaciu na -77..y jest lepiej ,.... ale dalej 1: moze bycz ze chodzis-machasz zaszybko na filtru relikt-to jest wolny filter, daj na szybsi filter- standart ... ,2...abo masz ustawione maskowanie zelaza za nizko na ten teren...3...mokre pole moze szie odzywacz -to daj grunt fabrycny y dostosuj culosc... Argo na cewce DD29 jest bardzo gleboky detektor- y juz od culosci -37..y sybkosci 7-10...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS