Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pin pointer ?
12-09-2015, 19: 02
pin pointer ?
witam zastanawiam się nad zakupem pinpointera kreta czy jak tam zwał Uśmiech Z jakim sprzętem chodzicie i co warte jest uwagi ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2015, 19: 10
RE: pin pointer ?
Ja mam wlasnej roboty a niektórzy przerabiali taki do przewodów i też pisali że daje radę. Jak nie masz na propointera to może też nad takim pomyśl na początek. Wbrew pozorom przy rutusie nie jest aż tak potrzebny bo namierzanie w naszych maszynkach też jest bardzo dobre. Do używania pibpointerka małego trzeba się przyzwyczaić.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2015, 19: 24
własnej produkcji posiadam ale cos sknociłem bo mi wyje dopiero jak czegoś dotknę . sporo drobnych spieków z pieca chyba znajduje i trochę czasu schodzi zanim wyskrobie Uśmiech
12-09-2015, 19: 37
A ja odkładałem przez trzy lata i kupiłem Xpointera nówke sztuke za 349 pln
Powiem tak, jest zajefajny ,robi kawał dobrej roboty .
Trzy tryby czułości ,wibra i diodka .Myślę że kładzie na mordę sprzęt za 600 zł

Proxima
12-09-2015, 21: 11
Nie wiem czy "kładzie na mordę", bo nie używałem innego, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że GARRETT daje radę, jest wart swoich pieniędzy i spełnia swoją rolę, jestem zadowolony, polecam.

Wykrywka
16-09-2015, 08: 06
polecam makro pointera dopiero kilka wypadów z nim za mną ale daje radę , myślałem że to zbędny gadżet ale dopiero w terenie okazało się jak jest przydatny...
16-10-2015, 07: 28
(16-09-2015 08: 06)colo76 napisał(a):  polecam makro pointera dopiero kilka wypadów z nim za mną ale daje radę , myślałem że to zbędny gadżet ale dopiero w terenie okazało się jak jest przydatny...

Też mam Makro pinpointera i jak dla mnie, teraz nie wyobrażam sobie chodzenia beż niego. Zyskujesz czas i nie tracisz nie potrzebnych nerwów i energii w poszukiwaniu np. kulki muszkietowej w glinie na polu...
16-10-2015, 22: 02
Mam i własną robotę i Xpointera i garreta - Powiem tak : własna robota sprawdza się ale to były początki Oczko potem X pointer - dobry sprzęt za mniej niż garret ale.... słabej jakości przyciski , trzeba z nimi ostrożnie , poza tym w upałach jakie były tego lata , po ok 20-30 minutach zawieszał sie . Słaby gwint na nakrętce baterii . Ogólnie dobry ale słaba jakość wykonania . No i Garrett - jak na razie nie widziałem nic lepszego Oczko
Ale każdy ma swoje zdanie i swój budżet Szczęśliwy
17-10-2015, 07: 02
Melchior a co swojej roboty masz? Sam lutowałeś? Ja mam swojej roboty i działa całkiem dobrze.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-10-2015, 09: 29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2015 09: 31 przez melchior71.)
To znaczy mam przeróbkę detektora przewodów elektrycznych . Działa całkiem całkiem ale na mniejszym zasięgu niż fabryczne (od ok. 2-3 cm od monety wielkości 20 gr) Przełożyłem cewkę ze środka do wmontowanej rurki i działa Oczko
Tomasz - podeślij fotkę i jak możesz to schemat twojego urządzenia Oczko

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS