Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ho Ho Ho
05-10-2015, 21: 29
Ho Ho Ho
Witam. Kolega Regis wspomniał coś o wpisach w tym dziale , faktycznie jakoś pusto. Jak pisałem wcześniej , mam na imię Andrzej, dopiero zaczynam przygodę z wykrywaczem Mieszkam w Łukowie , troszkę daleko od Lublina. Jak narazie staram się uczyć chłonąc wiedzę z forum na którym się znajdujemy. Jeśli w pobliżu mojego miasta mieszka ktoś z Was, byłoby miło wybrać sie kiedyś razem na poszukiwania, choć czasu przed zimą zostało już nie za dużo... / kruca bomba mało casu /...Jeśli ktoś w pobliżu też używa Argo v3 będe wdzięczny za pomoc przy poznawaniu podstaw. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2015, 20: 17
RE: Ho Ho Ho
Witam. Widzę, że coś się ruszyło w tym wątku wiec i ja coś dodam. Jestem z okolic Zamościa wiec pewnie razem nie pokopiemy. Łukowa to pare km od Zmc.Podobno w mojej okolicy działa wielu poszukiwaczy ale jak do tej pory jeszcze nikogo nie spotkałem a jak to się mówi "w kupie raźniej" nawet polmosy kopać :-)
13-10-2015, 07: 55
również się dołączę łuków nie ten kierunek jestem z okolic Włodawy ale w okolicach Zamościa jestem ras ,dwa razy w miesiącu Uśmiech wiec szansa jest Szuka
08-11-2015, 19: 54
Siemanko
okolice Parczewa, Sosnowicy
gdyby ktoś coś to zapraszam
12-11-2015, 18: 07
Cześć Janów lubelski jak coś Oczko
12-12-2015, 17: 36
Witam,jestem z Zamościa,chętnie wyskoczę z kimś z piszczałką.Chwilowo jestem bez wykrywacza-sprzedałem swojego gareciaka.Za kilka dni będę miał Rutusa. Pozdrawiam wszystkich.
13-01-2016, 20: 28
cześć! dołączam do grona ludzi z lubelskiej ziemi Uśmiech jestem z okolic Łęcznej. Zdecydowałem się na zakup Rutus Optima. Jeśli jest ktoś z okolic kto pomoże ogarnąć zielonemu w temacie podstawy będę wdzięczny! Z chęcią wybiorę się na wspólny wypad!
14-01-2016, 08: 33
biegam z otimą ,a raczej biegałem bo ziemia skała Uśmiech przy roztopach pomyślimy
15-01-2016, 14: 17
Czołem
kolego to chyba z toba rozmawiałem w wiadomościach na YT sam posiadam Argo.
Jak najbardziej jak temperatura troche podskoczy mozna sie gdzies wybrac ;p
pozdrawiam

Argo V3 29DD
15-06-2016, 20: 37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2016 20: 38 przez ŁukaszTL.)
Czołem! Dołączają okolice Tomaszowa Lubelskiego Oczko (Świeżak)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS