Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uszkodzona sonda 29DD
21-01-2016, 08: 32
Uszkodzona sonda 29DD
Dzisiaj wysyłam moją DD do naprawy. Ostatnio zauważyłem, że uszkodzona jest osłonka przewodu blisko cewki Huh. Nie ta plastikowa sprężynka ale wyżej czarna izolacja. Po ostatnim wypadzie pękła całkowicie i widać wewnętrzne żyły przewodu. Mail do serwisu i odpowiedź "Proszę przysłać uszkodzoną cewkę" dodam, że Argo jest 4 dni po zakończeniu gwarancji. (kupiony 17.01.2014r) Dam znać jak to się zakończy Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2016, 10: 49
RE: Uszkodzona sonda 29DD
(21-01-2016 08: 32)Tomasz napisał(a):  ...dodam, że Argo jest 4 dni po zakończeniu gwarancji...
No nie sądziłem, że Life Cycle Design & Management w Rutusie stoi na tak wysokim poziomie Szczęśliwy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-01-2016, 11: 53
Ciekawi mnie czy dają termoskurczke xD bo rozbierałem już cewke i lutowanie przewodu w cewce nie jest w przejściu cekwa/kabel tylko zalane w cewce więc obcięcie tego po za cewką i zlutowanie na nowo w łączeniu jest równoznaczne z fałszywymi wskazaniami i brakiem bryzgo szczelności jedynie chyba wymiana cewki w takim przypadku bo nie widzę innego rozwiązania choć jestem ciekaw prosił bym o fotki po serwisie
21-01-2016, 13: 20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2016 13: 21 przez Tomasz.)
jasne fotki będą, sam jestem ciekawy jak to się zakończy
21-01-2016, 14: 55
Z dotychczasowej praktyki stosowanej przez pana Rutynę można przypuszczać (z całkowitą pewnością Uśmiech ) że przyjedzie nowa...
21-01-2016, 15: 57
(21-01-2016 11: 53)haxori napisał(a):  więc obcięcie tego po za cewką i zlutowanie na nowo w łączeniu jest równoznaczne z fałszywymi wskazaniami i brakiem bryzgo szczelności

Koszulka termokurczliwa z żelem załatwia problem 'bryzgoszczelności' kabelka, natomiast po rozsądnym polutowaniu, i zabezpieczeniu chyba nie powinno było by być problemów z fałszywkami.
30-01-2016, 09: 31
Wczoraj wróciła przesyłka. W środku ku mojemu zdziwieniu NOWA SONDA 29DD. Wielki + dla Rutusa i podziękowanie. Myślałem że założą kawałek osłonki termokurczliwej. Jakby ktoś się zastanawiał czy serwis u Rutusa jest ok no to sami widzicie jaka jest odpowiedź. Anioł

30-01-2016, 11: 09
No to COOL Oczko

Teraz ja wysłałem swoją Optimę na przeprogramowanie, może w końcu nie będę musiał za każdym włączeniem ustawiać tonów...
30-01-2016, 12: 38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2016 12: 38 przez Tomasz.)
Heh ok to zobaczymy co zrobią u ciebie. Pewnie caly nowy środek Oczko

Nie zapomnij dopisać zapraszamy na forum
30-01-2016, 13: 02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2016 13: 09 przez _cheetah_.)
No, nie tak prosto - ja mam tam przeróbkę pod sygnalizację włączenia podświetlenia... Oczko

Rutyna powiedział, że po prostu ją przeprogramują - oby kosztem zapamiętywania ustawień tonów nie skiepściło się coś innego - wiadomo - lepsze wrogiem dobrego... Czuje się, jakbym wysłał ją do dentysty... Oczko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS