Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy wypad z Argo
27-01-2016, 13: 27
RE: Pierwszy wypad z Argo
A czytałem o tym ale nie zwróciłem uwagi he Duży uśmiech Czyli jak te wartości wzrosną i bedzie np 95 na 200 mv to zasieg bedzie mniejszy? Wieksze znaczenie ma faza czy napiecie?

,,Chodzi o zasadę... - nigdy nie łamię zasad, które sam sobie określam."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2016, 18: 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016 18: 40 przez Draco.)
Dzisiaj tez sie wybrałem na spacer z Rutusikiem i to w bardzooo obiecujace miejsce. Niestety nakopałem sie sporo śmiecia. Ale pod koniec jak już zrobiło sie ciemno wykopałem w końcu pierwszą monetkę, to była radość Język Załączam zdjęcia. Rok 192sty któryś, chyba 1924, na drugiej stronie widoczna liczba ,,5". Z jakiego to metalu? I czym najlepiej wyczyścić? No i jak sie zwały te monety?
Ale i tak mocno zawiedziony jestem bo miejscówka naprawdę mocno obiecująca a takie ,,nic" tam jest. Będę musiał ją dokładniej przeczesać.

P.S. Testowałem sobie dziś wzmocnienie audio na rzeczy którą wykopałem, kawałek łańcucha. Zmieniałem od 1 do 35 i nie słyszałem żadnej różnicy przy przemiataniu cewką Podejrzany

P.S 2 Dzis momentami pracowalem na takim fajnym gruncie ze wyskakiwał mi fabryczny, dopiero w końcu za 4 razem jak rozgarnąłem ściółkę to złapało 89 / 6 mv. Moze dlatego ze kiedyś chyba tam był podmokły teren co wywnioskowałem z charakterystycznych korzeni drzew.

Załączone pliki Miniatury

27-01-2016, 18: 46
5 pfennigów w marnym stanie Smutny ale będą lepsze Uśmiech
27-01-2016, 20: 49
(27-01-2016 13: 27)Draco napisał(a):  Wieksze znaczenie ma faza czy napiecie?

Obie mają znaczenie. Wydaje mi się, że napięcie ma większy wpływ, bo może się zmieniać w bardzo dużych granicach.

(27-01-2016 18: 34)Draco napisał(a):  Niestety nakopałem sie sporo śmiecia.

He, he, jeszcze się nakopiesz... Oczko

(27-01-2016 18: 34)Draco napisał(a):  Ale i tak mocno zawiedziony jestem bo miejscówka naprawdę mocno obiecująca a takie ,,nic" tam jest.

Normalka, szczęście nie zawsze dopisuje, nawet w miejscach "oczywistych"/

(27-01-2016 18: 34)Draco napisał(a):  P.S. Testowałem sobie dziś wzmocnienie audio na rzeczy którą wykopałem, kawałek łańcucha. Zmieniałem od 1 do 35 i nie słyszałem żadnej różnicy przy przemiataniu cewką Podejrzany

Jak masz obiekt na powierzchni, to on sam z siebie daje sygnał na maxa, więc zmieniając wzmocnienie audio nic tak naprawdę w słuchawkach nie zmienisz.

Zrób wzmocnienie audio na zero, znajdź samotny słaby sygnał, i wtedy sobie trenuj.

(27-01-2016 18: 34)Draco napisał(a):  P.S 2 Dzis momentami pracowalem na takim fajnym gruncie ze wyskakiwał mi fabryczny, dopiero w końcu za 4 razem jak rozgarnąłem ściółkę to złapało 89 / 6 mv. Moze dlatego ze kiedyś chyba tam był podmokły teren co wywnioskowałem z charakterystycznych korzeni drzew.

Nie przejmuj się tak tym balansem, to są zwykle centymetrowe różnice w zasięgach, w większości przypadków nie do spostrzeżenia przy bieganiu po miejscówce...
27-01-2016, 21: 22
No ale kurcze las w ktorym keidys byl park dla niemiaszków, czulem ze tam powinno byc na bogato a tu bida. Moze ktos mnie uprzedzil Duży uśmiech

27-01-2016, 21: 33
Nie ma nieoblatanych parków Uśmiech Wszystkie oczywiste miejsca do poszukiwań które widać na pospolitych mapach są po tysiąckroć oblatane.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
27-01-2016, 21: 35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2016 21: 36 przez _cheetah_.)
Ale nie desperuj - zawsze coś zostaje w ziemi...

Desperacja to jest w meczu z Chorwacją - dostajemy 12 bramej w plecy...

Już 13 bramek...
27-01-2016, 21: 40
Moneta... Republika weimarska tu dowiesz się wszystkiego >> http://colnect.com/pl/coins/coin/715-5_R..._Weimarska
27-01-2016, 21: 50
Dziek istan. Regis ale o to chodzi ze na mapach nie ma NIC. O tym idzie tylko wyczytac w publikacjach dotyczacych mojej gminy, ktore napisal jakis historyk, pasjonat regionalista...

28-01-2016, 17: 53
Dzis byłem na krótkim spacerze z Argo dopoki mnie mysliwi nie przegonili Język
Trafilem na dziwna sytuacje z sygnalem, idac sobie na dynamiku zaczal mi cicho pyrkac mimo dyskryminacji -30, jak ją zmniejszylem do -90 to sie okazalo ze jakies zelastwo wskazujace przewaznie okolo -60.
Ale sytuacja o tyle dziwna ze na dynamiku bylo je slychac, choc dosyc slabo, a jak uzylem pinpointa to CISZA, zero, nic reakcji. Zmienilem filtr na relikt to sygnal był lepszy. Ale zdziwilo mnie ze dynamik cos lapal a pinpoint milczał... Niezdazyle msprawdzic bo ziemia strasznie tam twarda i zbita, do tego korzenie, no a pozniej musialem uciekac przed mysliwymi Duży uśmiech

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS