Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam książki
02-02-2016, 22: 35
Szukam książki
Witam, poszukuję jakiejś ciekawej książki na temat walk na Pomorzu Zachodnim w 1945, interesuję mnie bardzo Koszalin i najbliższe okolice.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2016, 10: 41
RE: Szukam książki
Przeczytaj "Historia garnizonu w Koszalinie. Część I. Od średniowiecza do 1945 r" http://lubimyczytac.pl/ksiazka/96138/his...-do-1945-r
Jeśli idzie o średniowiecze to obowiązkową lekturą jest "Kronika Wendlana" Miało wyjść jej drugie wydanie,ale chyba nie wyszło Smutny

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
03-02-2016, 11: 54
Dzięki Oczko http://zbc.ksiaznica.szczecin.pl/Content...nizon1.pdf książka jest dostępna online Uśmiech
03-02-2016, 17: 23
Witam. Napisz dokładnie jakie miejsca Cię interesują. Mam sporą biblioteczkę na temat walk na tych terenach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-03-2016, 13: 59
(03-02-2016 17: 23)Dumadar napisał(a):  Witam. Napisz dokładnie jakie miejsca Cię interesują. Mam sporą biblioteczkę na temat walk na tych terenach.

Dołączam się do DanielaUśmiech Ja też byłbym wdzięczny za jakieś informacje na temat Koszalina i okolic.

Pozdrawiam
01-03-2016, 19: 40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2016 19: 40 przez Regis.)
"Mój magiczny Koszalin" - tą polecam a tych jeszcze nie czytałem : "Koszalin w magicznym zwierciadle" i "Mój sen o Koszalinie" Wszystkie trzy autora Piotra Polechońskiego.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
06-04-2016, 21: 31
Sprawdź jeszcze to: Koszalin. Są tam też mapki które miałem Ci wysłaćZawstydzony
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS