Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który sprzęt na większe sreberka?
08-03-2016, 15: 49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2016 16: 00 przez Konrad.)
Który sprzęt na większe sreberka?
Koledzy, obecnie śmigam z Euroace + Detech Ultimate. Chciałbym go zmienić na sprzęt, który pozwoli na wyciągnięcie czegoś więcej ze starych sprawdzonych miejscówek.

Interesują mnie głównie monety srebrne normalnej wielkości (np. półtorak Wazy, trojak Fryderyka, 10 groszy KW i większe). Małe sreberka (takie jak denarki średniowieczne czy szelągi Krystyny) nie są w kręgu moich zainteresowań.

Czy dobrze typuję, że moje oczekiwania lepiej spełni Argo 29 DD (z niską częstotliwością i dosyć dużą głębokością) niż Optima 29 DD (która pracuje na wysokiej częstotliwości i jest płytsza)? Żeby utrudnić odpowiedź na to pytanie dodam jeszcze, że miejscówki o których mowa są nieco zaśmiecone jak zresztą większość ciekawych Uśmiech Dlatego oprócz głębokości, detektor musi dosyć dobrze radzić sobie z omijaniem żelastwa, kulek i drucików. Wiem, trudne zadanie, ale raczej ARGO czy OPTIMA? A może XP Adventis 2 (z częstotliwością 4,5 kHz)?

Z góry dziękuję za opinię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 22: 00
RE: Który sprzęt na większe sreberka?
http://i45.tinypic.com/35anhna.jpg dużo zależy od cewki. Ja biore argo na takie fanty Język

Do wszystkich poszukiwaczy: MILCZENIE JEST ZŁOTEM. Ninja
10-12-2016, 12: 11
RE: Który sprzęt na większe sreberka?
Ja doradził bym Argo
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS