Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świeżak pyta :P
06-04-2016, 18: 38
RE: Świeżak pyta :P
NE Nomad ,,davaj mask maximalne na 3 ,, jak das mask na 4 to cujes mnej -mnej sygnalu kolor-zelazo,,na sluchawkach,, chodze na dyskrime -77,,sprobuj to ucujes szybko zmiane,,jak mas rutusa troche v renkach....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2016, 15: 23
Jeszcze jedno pytanko...

Czasem chodząc z wykrywaczem wyskakuje mi jeden krótki sygnał i nagle on znika... pomacham trochę cewką i i po kilku machnięciach on się jeszcze pojawia ale zaraz zanika.... czyli coś tam może być głębiej pod ziemią tak ?

Czy jeśli ustawie tryb statyczny ( podobno głębiej łapie) to w tym miejscu złapie już sygnał ? i nie będzie on zanikał tak jak na dynamiku ?
07-04-2016, 20: 23
A może po porstu sie lekko przebijał jakis sygnał przez dyskryminacje...
To mogles odrazu zalaczyc statyk i sprobowac

,,Chodzi o zasadę... - nigdy nie łamię zasad, które sam sobie określam."
07-04-2016, 20: 59
Dziś byłem w tym samym miejscu. Przez chwilę na dynamiku też coś popiskiwało w niektórych miejscach. Włączyłem statyk wg instrukcji i cisza... Język

Kawałek dalej wykopałem coś takiego... czysty sygnał dawało http://www.rutusowiec.com.pl/showthread.php?tid=1684 może akurat ktoś będzie wiedział co to jest Uśmiech

Chwilę na statyku dziś pochodziłem i stwierdziłem, że narazie dynamika muszę ogarnąć... jak widać parę postów wyżej czarna magia to dla mnie ;(
08-04-2016, 06: 50
statyk na razie odpuść, pobaw się dynamikiem aż przywykniesz na jakie sygnały zwracać uwagę
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2016, 12: 24
A tak dla ułatwienia zapytam.... kopać tylko te sygnały, które dają powtarzalny sygnał ? Te które dały mi jeden sygnał a potem po kilkukrotnym zamieceniu cewką nic nie słychać to taki sygnał krótki olać tak ?
08-04-2016, 14: 03
ja kopie w miarę powtarzalne, chyba że był pewny a po pierwszej odkrywce znika to raczej leży w dołku pod minimalną warstwa ziemi albo przykleił się do saperki.
08-04-2016, 14: 46
Rozumiem, dzięki Oczko

Niedługo pewnie następne pytania padną, więc prosiłbym nie zamykać tego tematu Oczko

Pozdrawiam Oczko
23-04-2016, 12: 35
Natknąłem się na taką broń w internecie.

http://allegro.pl/mauser-98-k-orginal-i6...ml#thumb/8

Gość, żadnych problemów przez to nie będzie miał ? Nikt nie sprawdza takich aukcji ?

Jak to jest w praktyce ?

chodzę sobie z wykrywką po lesie > jest sygnał > kopie> okazuje się, że to mauser w idealnym stanie , przy nim skrzynka z amunicją.

Biorę taką broń do domu wieszam na ścianie... a od czasu do czasu sobie z niej postrzelam - co mi za to grozi ?

O i co powinno się zrobić jeśli taką broń/granaty/ niewybuchy/ łuski się znajdzie ?

Ktoś wzywał policję/saperów do takiego znaleziska ? jak to w praktyce wygląda ?
23-04-2016, 12: 52
no nie wiem, moim zdaniem 8 lat bodajże a to że sobie tak napisał na aukcji jak napisał to jego sprawa.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS