Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świeżak pyta :P
23-04-2016, 14: 06
RE: Świeżak pyta :P
Zdaje się że ktoś do niego zapuka o 6 rano, albo to podpucha szukają nabywców
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2016, 18: 25
Może być że jakaś atrapa albo poi prostu niewiedza i chęć zysku gościem kieruje.

Rutus Proxima ver 5.0 od 22.03.2016r.
23-04-2016, 21: 51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2016 21: 55 przez Regis.)
albo policyjna prowokacja.Wsadzą do ciupy człowieka który kupi tą bron Uśmiech Stare sprawdzone metody.Wyniki bez ruszania d..y zza biurka.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
23-04-2016, 22: 12
Aż tak dobrze na broni długiej się nie znam, ale na pierwszy rzut oka widać, że da się to doprowadzić do stanu używalności, przynajmniej tak mi się wydaje.

Mam jeszcze jedno pytanie co do zasięgu proxy... Czułość ustawiona na maxa. Wszystkie ustawienia wg instrukcji dla początkujących. Monetę 10 gr moja proxima wykrywa na odległość 10-15 cm ( w powietrzu) To nie za mało ? Jak zmienić ustawienia, żeby zwiększyć zasięg a tym samym nie zmieniać dyskryminacji ?
24-04-2016, 21: 50
Jeśli chodzi o wspołczesną dziesięciogroszówkę to nic dziwnego, że masz słabe osiągi, jest ona zrobiona z miedzionikielu trudnego w detekcji Oczko
24-04-2016, 22: 28
haharo, dzięki za info Uśmiech

Narazie chodzę z dynamikiem, słucham dźwięków, staram się już mniejwięcej przeczuwać czy dany sygnał to śmieć czy jakiś fancik. W 75% przeczucie się sprawdza.... ale kopie póki co wszystko. Dziś wykopałem grosza Poniatowskiego... sygnał taki sobie był ( mało dźwięczny) podświadomie sobie mówiłem ,, znowu śmieć'' dobrze, że kopałem Duży uśmiech

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Od czasu do czasu proxa sobie popiskuje, co przeszkadza w pracy, czułość ustawiona na 35 czasem na maxa... ale to tylko w szczerym polu, bez zakłóceń, linii energetycznych itd. Czasem jak poruszę kablem to wydaje z siebie dzwięki i mam wrażenie jakby podczas zamiatania kabel sam się poruszał przez co Rutus wydobywa z siebie dzwięki przeważnie gdy..... zamiatam cewką ( przykład... przemieszczam z lewej na prawą, gdy ją wyhamowuje i zaczynam przemiemieszczać spowrotem na lewą wydaje z siebie dzwięk) Spróbuje złapać kabel przy cewce taśmą izolacyjną, żeby go unieruchomić - może to coś da. Nie za każdym razem, ale jednak dosyć często się to pojawia.

Od czasu do czasu mam ten sam problem, który opisuje Aleksandra, mianowicie Proxa zaczyna szaleć i sama się wzbudzać, zmiana czułości nie pomaga, teren czysty. Póki co ratuje mnie ustawienie gruntu od nowa. Kilka razy mi się tak zdarzyło, myślę, że to wina użytkownika i złych ustawień. Jak problem się nasili to będę musiał coś z tym zrobić póki jest gwarancja.

Generalnie jestem zadowolony Oczko Mimo drobnych wad, które mogą się okazać wadliwym użytkownikiem Duży uśmiech
Miałem kupić Garreta 250 ale cieszę się , że tego nie zrobiłem, choć Rutus trudniejszy w obsłudze to ma więcej funkcji no i wygląda jak wykrywacz a nie jak żółta zabawka z chin Język

Rutus ma jedną wadę... w małym aucie ciężko go dopasować tak, żeby się nie obijał podczas jazdy bo jest dużyJęzyk Ta wada staje się zaletą gdy jesteśmy w terenie... jest na tyle duży, że nie trzeba się schylać żeby wygodnie z nim chodzić w terenie Oczko Wbrew opiniom nie jest ciężki...jak na różnych forach można wyczytać ( mówi to chłopak, który nie da rady wziąć na klatę 50 kg Duży uśmiech ) jest dobrze wyważony przez co nie czuć masy.
28-07-2016, 06: 56
Witam jak proxe ustawić aby nie wykrywała samych łusek
28-07-2016, 08: 30
He he nie da się. Możesz ewentualnie zobaczyć jakie wskazania daje i je ignorować ale wiąże się z tym zostawianie w ziemi ciekawych znalezisk. Różne rzeczy w ziemi mogą dawać takie same wskazania na wyświetlaczu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-07-2016, 08: 15
Raz wyciąłem sobie kulki szrapnelowe to mi niektórych monet nie wskazywało. Więc lepiej nie wycinać bo można coś ominąć.

A właśnie... miałem już kiedyś pytać Język

Ostatnio wyciągnąłem monetę. Tryb dynamiczny, bez żadnej dyskryminacji. Wskazania dzwiękowe były na + ( taki ładny dźwięczny sygnał) wyświetlacz za to pokazywał wskazanie -30 do -20. Profil dzwiękowy ustawiłem wg. instrukcji na tym forum. Miałem tylko jeden taki przypadek. Coś odbiło Rutusowi czy poprostu ma tak być?

Głównie słucham dzwięków. Ale za każdym razem sprawdzam wskazanie na wyświetlaczu i akurat w tej jednej sytuacji dzwięk przeczył wyświetlanym informacją.
29-07-2016, 08: 32
Jeśli ustawiłeś profil dźwięków Regisa v2 to tak będzie bo specjalnie są przestawione dźwięki żeby wyższe tony zaczynały się juz od minusa małego. Jak widzisz w takich wskazaniach też wychodzą monety. Gdybyś usłyszał buczenie na minus pewnie nie zwróciłbyś uwagi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS