Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świeżak pyta :P
29-07-2016, 13: 13
RE: Świeżak pyta :P
Witam jaka dyskryminacje ustawić na pole abym nie łapał tylko łusek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2016, 16: 55
czy ty czytasz co my piszemy do ciebie?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-07-2016, 10: 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2016 10: 48 przez west.)
A właśnie propo tego buczenia.... Jeśli buczy to duży metalowy przedmiot się znajduję pod cewką tak (Tylko duży i metalowy) ?

Parę razy mi się zdarzyło wyciągnąć jakiś złom i raz łuskę (ok 20-25cm długości). Wyciągnął ktoś coś ciekawego na tym buczeniu ? Język

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi . Uśmiech

A co do profilu dzwiękowego to tak... taki mam ustawiony Oczko I widzę, że nie ma sensu zmieniać bo wyciąga to co trzeba Język Ostatnio nawet idąc za Garretem 350 wyciągnąłem monetę, którą on pominął.... Język
30-07-2016, 19: 52
Mi właśnie dzisiaj,tyle że w argo przy takim buczeniu wychodziły kawałki zardzewiałego drutu na głębokości ok .10cm.Wydłubywalem to właśnie z ciekawości,co dany sygnał oznacza.Najgorsze że las w którym chodziłem był tak czyściutki,że myślałem że rutus jest zje.any,ale nie,wyszły tylko 3 kawałki drutu właśnie przy takim buczeniu.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
30-07-2016, 21: 42
Buczenie pojawia się kiedy sygnał jest zbyt silny i sprzęt nie radzi sobie z jego identyfikacją np. duży i blisko cewki złom. Dziwne że miałeś to na drutach. Chyba że były jakies pozwijane w kształt koła.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-07-2016, 09: 27
To były grube zardzewiałe druty i proste to one nie były Uśmiech

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
31-07-2016, 13: 11
Ja kiedyś trafiłem taki sygnał na głębokości 20 cm były poniemieckie blachy ze słupów wysokiego napięcia łącznie około 50 sztuk
31-07-2016, 18: 28
To jest jak już napisał Tomasz sygnał przesterowania spowodowany silnym sygnałem podaje to instrukcja,
chcę tylko przypomnieć że miedź mosiądz czy aluminium to też metal tylko kolorowy i efekt przesterowania także ich dotyczy gdyby ktoś miał wątpliwości.
Generalnie każdy bardzo mocny sygnał powoduje przesterowanie i efekt buczenia bez względu co go powoduje ...
20-02-2017, 17: 52
Dziś przeleciałem się kawałek po lasku... ziema trochę twarda ale dało się kopać. Jedna moneta wpadła - ale w strasznym stanie. Widać tak jakby orła z dwiema głowami - moneta w oliwce za parę dni wyciągnę przeczyszczę i może coś więcej zobaczę.

Panowie. Powiedzcie mi tak z doświadczenia... takie rzeczy jak szabla, bagnet, chełm czyli typowa militarka... jakie jest zachowanie Proximy gdy na coś takiego natrafimy ? Pokazuje jako kolor ? Jest słaby/mocny sygnał ?

Na jakich głębokościach zwykle się znajdują ?

Jest sens latać na dynamiku i szukać militarki ? Czy lepiej uczyć się odrazu statyka ?
20-02-2017, 19: 07
Najlepiej szukaj w dynamiku a sygnał przed wykopaniem osłuchaj też statykiem. Po kilku wypadach osłuchasz się w ten sposób statyka i będziesz gotowy na mixa, ale to do ogólnych poszukiwań za militarką nie chodzę.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS