Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt do 2tysięcy
11-04-2016, 20: 35
Sprzęt do 2tysięcy
Witam wszystkich.

Jestem tu nowy, postanowiłem zapytać doświadczonych użytkowników wykrywaczy metali na jaki model powinienem się zdecydować.

Jak w temacie mam 2 tysiące przeznaczone na nowe hobby. Chciałby zająć się poszukiwaniem monet i depozytów. Przetrząsnąłem fora i mój wybór padł na Rutusa Argo 3 z cewką 29 DD.

Czy jest to dobry wybór? Czy lepiej poczekać na nowy model ( ten jest na rynku już kilka lat, w przypadku elektroniki przyzwyczaiłem się, że szybko pojawiają się nowe modele a ceny starszych spadają, w tym przypadku jestem zaskoczony)? Czy powinienem dokupić osłonę na elektronikę, nie wiem czy jest to istotny element skoro nie ma go w zestawie, z informacji na forach wynika, że warto ją mieć.

Jakie sklepy internetowe polecacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2016, 20: 45
RE: Sprzęt do 2tysięcy
Tadeuszu ja miałem Optimę v2 29DD i teraz Argo v3 29DD. Powiem Ci, że jestem bardziej zadowolony z Argo v3.
Po prostu to bardziej zaawansowany sprzęt jak Optima. Optima za to jest trochę prostsza w obsłudze.
Ja jestem z góry nastawiony na monety i powiem Ci, że Argo spełnia swoje zadanie.
11-04-2016, 21: 02
Dziękuję Wili za szybką odpowiedź.

Dużo czasu poświęciłeś na zapoznanie się z obsługą Argo? Na forach czytałem, że początkującym może to sprawić kłopot, a będzie to mój pierwszy wykrywacz.
11-04-2016, 21: 40
Z własnego doświadczenia powiem - i nie będę tutaj chyba oryginalny, że na początku miałem ochotę zawinąć mojego Argo wokół drzewa. Po kilku wyjściach i nabraniu wprawy Argo stał się tęczą po burzy. Krótko mówiąc jestem bardzo zadowolony i możliwość wielu ustawień w tym wykrywaczu jest po prostu wielkim plusem.

http://detekto.pl
12-04-2016, 08: 03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2016 08: 03 przez Paxon96.)
Ja przesiadłem się z Ace 150 na właśnie argo z DD29. Jak kolega wyżej napisał, gdyby sprzęt nie był tak drogi to trafilby od razu na drzewo Duży uśmiech
Przesiadka z automatu na "manual" nigdy nie jest prosta. Ale po paru wypadach sprzęt ten okazał się najlepszym możliwym wyborem jaki mogłem podjąć. Jak juz się zdecydowało na ten sprzęt to trzeba chodzi i się osluchiwac a to na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Rutus argo v3 29DD
12-04-2016, 15: 03
Tadeuszu jeszcze w 100% go nie opanowałem. Przez około pół roku nigdzie z nim nie byłem bo nie miałem na to czasu albo pogoda nie dopisywała. Na samym początku warto czytać instrukcję wielokrotnie.
12-04-2016, 16: 23
jezeli mowisz o depozytach to zdecydowanie Argo..
05-10-2016, 00: 09
Popieram i zgadzam się z tym.Argo
05-10-2016, 07: 25
ARGO to dobry uniwersalny sprzęt,trochę "nerwowy" Uśmiech W tym przedziale cenowym faktycznie chyba najlepszy.
05-10-2016, 10: 30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2016 10: 34 przez darunio1812.)
Jesteś w lepszej sytuacji niż ja.
Miałem Argo jakiś czas nie mogłem bo ogarnąć. Miałem jeszcze aparat analogowy którym lepiej mi się chodziło. Argo sprzedałem koledze z pracy. Dopiero gdy sprzedałem rutusa natknąłem się na to forum i teraz wiem że popełniłem błąd. Do rutusa na pewno wrócę ale nie wiem którego.
Bądź mądrzejszy ode mnie i uzbroj się w cierpliwosc żebyś później nie żałował jak ja.
Chłopaki z forum zawsze służą pomocą nawet w najglupszym i banalnym pytaniu.

Dodam tylko że ostatnio pozyczylem Agro i fajnie mi się chodziło. Ustawienia wyjściowe wziąłem z któregoś wątku dokładnie nie pamiętam. Ustawiłem trzy dźwięki i było naprawdę fajnie. Nie to co na początku.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS