Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział
22-04-2016, 15: 12
Nowy dział
Proponowałbym założenie dodatkowo nowego działu w stylu ,,ciekawe miejsca".

Pzdr

,,Chodzi o zasadę... - nigdy nie łamię zasad, które sam sobie określam."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2016, 18: 40
RE: Nowy dział
Ciekawe miejsca już są. http://www.rutusowiec.com.pl/showthread....we+miejsca
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-04-2016, 20: 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2016 22: 27 przez Draco.)
Oj to jest temat, mi chodziło iż przydałby sie taki dział osobny jak ,,wszystko inne" gdzie by się wrzucało rożne miejsca w osobnych tematach żeby nie mieszać...

25-04-2016, 20: 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2016 20: 25 przez Draco.)
Jeśli ciulowy pomysł to spoko, ale jakiś admin mógłby to przynajmniej napisać Śpiący

25-04-2016, 21: 09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2016 21: 12 przez stan.)
Pytałeś o16:12 a o godz 19:40 odpowiedział Ci osobiście sam admin, to co chciałeś dostać list
Jeżeli nie wiesz jaka jest ekipa tego forum to zerknij tutaj >> http://www.rutusowiec.com.pl/showteam.php

Tomek wpisz sobie pod nikiem ADMINISTRATOR bo jesteś nierozpoznawalny nie maskuj się Duży uśmiech
25-04-2016, 22: 34
Stan ale nie doczytałeś mojej odpowiedzi chyba. Bo mi nie chodziło o nowy TEMAT tylko nowy, odrębny DZIAŁ, gdzie można by zakładać tematy o różnych miejscach, a nie wszystkie miejsca wrzucać do jednego tematu... Czaicie? Język Np tak jak ten dział ,,Forum", w którym to założyłem ten temat o nazwie ,,Nowy dział" Duży uśmiech Miewam dziwne pomysły, więc teraz wytłumaczyłem łopatologicznie Duży uśmiech
A Tomasz przytoczył w odpowiedzi mój temat, który kiedyś założyłem, to napisałem ze o to mi nie chodziło i już się nie doczekałem odpowiedziJęzyk

26-04-2016, 05: 27
Niech zostanie ten wątek co podalem linka. Jak się będzie rozbudowywal to przerobimy na osobny dział. Ps. na Odk jest taki wątek o duchach. Ma ładnych parę kilometrów ale dobrze sie czyta. Kto nie widzial niech poszuka Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2016, 13: 44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2016 13: 45 przez Draco.)
No okey, ale wielkim minusem takiego rozwiązania jest to ze jak temat ma juz pare stron i jakas nowa osoba go dopiero przeglada i zobaczy jakies miejsce ktore Ją zainteresuje na pierwszej lub drugiej stronie to w zasadzie nie ma jak wrocic do wątku tego miejsca, bo pwostanie bałagan taki ze ja pierdziele...
No i drugi spory minus, to taki iż np kogos interesują ciekawe meijsca typu znalezione stare fundamenty w lesie po folwarku lub młynie a kogos innego np opisy okopów, miejsc bitew, lub opis wycieczki po szlaku z zamkami i taka osoba musi przekopywać mase stron zamiast sobie wejsc w dany, intresujący Ją temat.... (-;

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS