Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to wina gruntu fabrycznego
05-04-2017, 20: 50
RE: Czy to wina gruntu fabrycznego
Zgadzam się w 100 % z kolegą/leżanką wyżej. Tutaj trzeba go poznać i wyczuć jak i kiedy ma być ustawiony. Raz można na lajcie na czułości 46 latać, a raz 42 i korekcja kamieni wyżej. Jak się już pozna, dobrze ustawi profil dźwiękowy pod siebie, to sprzęt się sprawdza. Tylko trzeba chcieć i lubić bawić się sprzętem Język

ARGO v3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 08: 32
witam
ja w momencie , kiedy kończę strojenie do gruntu i gdy pojawia się ,, ręczna korekta'' podnoszę cewkę do góry i dopiero pociągam za spust i wszystko jest ok. Akurat przedwczoraj byłem na wypadzie i na leśnej drodze w podobnej odległości wyciągnąłem 2x2 zł. z głębokości ok. 10 cm. - był piękny , stabilny sygnał.
06-04-2017, 12: 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2017 12: 36 przez daro.)
Proponuję przeczytać instrukcję z działem strojenie.
A potem dział na temat dyskryminacji.
Jak możesz widzieć kapsel wykrywaczem skoro masz dyskryminacje na poziomie -35 ?
Skoro po strojeniu podnosisz cewke i naciskasz spust to proponuję Ci najpierw uderzyć się saperka w głowę i zacząć czytać instrukcję obsługi zamiast myśleć,ze jesteś najmądrzejszy na siecie i tej książeczki nie musisz oglądać .
06-04-2017, 16: 24
Też się dziwię, że ludzie nie czytają instrukcji. TO NIE GARRETT Szczerbol tu trzeba od deski do deski + to co na forum, czy się chce czy nie.

ARGO v3
12-04-2017, 15: 31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2017 15: 36 przez Nightmare.)
A ja mam wrażenie, że autor wątku miał ustawioną za wysoką czułość i mu się wzbudzał po przeprowadzeniu strojenia. Ze strojenia wynika, że miejscówka była zaśmiecona. Na początek czułość max 40 i dopiero wtedy stopniowo zwiększać.

PS. Na podwórku moich teściów to był hardcore. Ziemia mokra i gliniasta. Argo przestawał wariować dopiero przy czułości 25.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS