Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana sprzętu
29-09-2016, 12: 30
RE: zmiana sprzętu
Przy popiskiwaniach wyświetlacz coś wskazuje ? Jeśli tak to jakie są wskazania na wyświetlaczu ? Jak nisko schodzisz z czułością ? Popiskuje jak sonda jest już cała mokra czy dzieje się to też kiedy jest jeszcze od góry sucha (spoiny,okolice wtyku w sondzie) a tylko grunt jest mokry ?

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2016, 12: 50
Co pamietam to Popiskuje jak sada jest już cała mokra i przy maksymalnych odchyleniach przy przemachiwaniach rutusem terenu, a na wyświetlaczu nie ma nic ale to musze jeszcze zweryfikować bo nie pamietam
29-09-2016, 13: 13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2016 13: 14 przez Regis.)
Obejrzyj dokładnie sondę szukając wyraźnych ubytków w spoinie.

29-09-2016, 18: 43
Zapamiętaj parametry ze strojenia do gruntu .

30-09-2016, 05: 28
U mnie strojenie do gruntu zakończa się w 99% ustawieniami fabrycznymi. Cewkę sprawdziłem jest ok nie ma żadnych pęknięć i ubytków może kabel który dochodzi do cewki łapie wilgoć po przemiataniu w mokrym terenie,uszczelnie go silikonem. W niedziele wybieram się w teren nad Wisłę zwrócę uwagę co wskazuje wyświetlacz jeśli będzie pisać Uśmiech
01-10-2016, 10: 31
Jeżeli mogę dodać coś od siebie to u mnie zawsze popiskiwanie o którym piszesz występuje tylko kiedy są luzy na stelażu. Skręć dobrze stelaż i będzie git.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS