Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depozyty
06-08-2016, 09: 29
RE: Depozyty
Najlepiej to stworzyć taki wątek na forum Oczko. Z pewnością jest tu wiele osób, które miałyby na ten temat coś do powiedzenia.

http://detekto.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2016, 22: 10
Jestem za sam ostatnio trafiłem 1 depozyt
07-08-2016, 22: 29
Więc pochwal się nim jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

08-08-2016, 10: 15
Matys,chwal się co to było i w jakich okolicznościach wykopane(o ile to nie tajemnica).

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
08-08-2016, 11: 16
Dobrze by bylo opisac na jakich ustawieniach chodziles, jaka gleba, glebokosc i wskazania wykrywacza.

08-08-2016, 18: 40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 18: 45 przez Matys5.)
Ok depo trafione zupełnie przypadkowo, chodzę w to miejsce od 3 lat. Miejsce las stare obozowisko wojsk,odległości od zabudowań około 2 km jedynie bardzo stary folwark spalony po wojnie w odległości 40 m. Uczyłem się statyka na małej sądzie sygnał mieszany za to długi około 50 cm. Pierwsze wbicie szpadla i ziemia pokazała samą stłuczkę potem poszła w rękę szpila.W depozyt sięgał głęboko około 50cm w głąb ziemi prawie wszystko potłuczone udało mi się odzyskać kryształowy wazon na kwiaty i jakiś półmisek potłuczone szkło to lampki do picia wina i tym podobne. Z miejsca wykopałem jakiś pręt i masę gwożdzi. Myślę że całości była ukryta w skrzyni która pękła po oraniu lasu(las wycięty i posadzony na nowo w tym samym miejscu) Moje spostrzeżenia jakie to takie że miejsce zakopania było na pewno widoczne z miejsca pobliskiego folwarku.
Po tym znalezisku doszedłem do wniosku że brakuje jeszcze reszty zastawy, w odległości nie więcej jak 20m na ziemi widać resztki potłuczonych waz( w tym miejscu teraz jest tam zrąb)w tym miejscu zakopał się ciągnik i znowu szpila w ruch w ziemi luzem znalazłem tylko jakiś garnuszek porcelanowy(nie umiem tego nazwać)

Zdjęcia mam tylko nie umiem ogarnąć telefonu aby przenieś je na komputer
01-04-2017, 16: 17
Czy ktoś z kolegów trafił na depozyt dzięki znakom wyrytym na drzewie ? Jeśli tak to jakie to były znaki ?

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS