Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutus Argo ze standardową cewka
04-09-2016, 13: 22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2016 13: 23 przez Pixelator.)
Rutus Argo ze standardową cewka
Witam,
szukałem na forum ale nie znalazłem tam informacji, mam zwykłą cewke ale mam możliwość kupna Sonde Eliptyczną CC. Może ktoś wie dokładniej czy to jest warte przejścia i czy będzie różnica w jakości sygnału. Nie mam kasy na cewke DD i rozważam kupno tej ale nie wiem czy to ma sens. Szukam militarki i monet raczej małe przedmioty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2016, 20: 03
RE: Rutus Argo ze standardową cewka
A o którą sondę chodzi małą czy dużą? Są na forum testy dużej CC, temat bardzo ciekawy i warty przeczytania. Mam małą 23 CC elipsę kupioną na śmietniki.
04-09-2016, 20: 33
Jak nie masz kasy to upoluj małą 23DD jako dodatek to standardowej. Miałem kiedyś tak. Jak założyłem dd to standard poszedł w kąt. Polecam
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2016, 20: 02
(04-09-2016 20: 03)Matys5 napisał(a):  A o którą sondę chodzi małą czy dużą? Są na forum testy dużej CC, temat bardzo ciekawy i warty przeczytania. Mam małą 23 CC elipsę kupioną na śmietniki.
Dokładnie taką jak piszesz, 23x20 cm,jesli bedzie znaczna różnica w działaniu to jest to warte przemyślenia ale i mała DD 23 też jest niezłą alternatywą.Dzięki za odpowiedz
05-09-2016, 21: 06
Nie znam cewki standard, więc nie mam porównania Argo kupiłem z cewkami 29 DD i 23x20 cm CC i tu mogę bardziej się wypowiedzieć.
06-09-2016, 05: 26
Nie mialem 23cc za to mialem 23dd i standard. Po zmianie ze standardu na dd juz wiecej nie wrocilem do oryginalnej.
06-09-2016, 19: 25
Czyli trzeba gromadzić kase Uśmiech dzięki za podpowiedz. Widziałem film i tabelki Regisa z testów pomiedzy cewkami cc i dd wnioski są oczywiste. Ale z braku laku myślałem że cc załatwi sprawe na jakiś czas. Zbieram środki. Poszukam na forum może ktos bedzie miał używke w dobrej cenie.
07-09-2016, 05: 04
Ja kiedys kupilem uzywke za 250 z przesylka
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS