Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutus - cisza przed...? Nowy Rutus- Alter 71
02-01-2014, 18: 57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2016 13: 29 przez Regis.)
Rutus - cisza przed...? Nowy Rutus- Alter 71
Nie wiem jak wy ale mnie zastanawia dziwna cisza u naszego Konstruktora Arkadiusza Rutyny. Co roku były kolejne ewolucje znanych nam wykrywaczy oraz nowe modele. Pół roku temu były nowe cewki (CC i DD 29cm) ale zanim weszły do sprzedaży było słychać o nich na każdym forum a teraz cisza jak makiem zasiał... Nie ciekawi was co nowego nas czeka w 2014 roku? A moze ktoś wie coś więcej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2014, 19: 08
RE: Rutus - cisza przed...?
Może chce dopracować nowe cewki i oprogramowanie w najnowszych wykrywaczach, trochę usterek było, więc trzeba to opanować. Lub robi nam niespodziankę.
02-01-2014, 22: 12
Jeszcze jednej nie sprawdzili więc nie ma sie co dziwic ,przyjdzie i czs na nowosci.

Prawdziwy mężczyzna nie pije miodu,prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
03-01-2014, 08: 04
Pewnie analizuje błędy w nowych cewkach jakie do niego wracają i poprawia żeby wszystko było ok.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-01-2014, 11: 41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2014 11: 42 przez Regis.)
Rutus posiada wykrywacz swojej produkcji który pracuje na 3 lub 4 częstotliwościach zmiennie w zależności od założonej sondy.Odbywa się to podobnie jak w MINELAB X-Terra 70.Pisał gdzieś już o tym z tym,że nie podejmuje się jego seryjnej produkcji bo kosztowałby ponad 3000zł a przy takiej cenie mogło by nie znaleźć się na niego zbyt wielu klientów.
03-01-2014, 13: 36
To bardzo ciekawe co piszesz zaczyna mnie to mocno intrygować... Może niebawem poznamy nowe dziecko Pana Arka...? A może sam konstruktor by się wypowiedział to byśmy przestali domniemywać. Czy ktoś jeszcze wie coś więcej - może jakiś przeciek?
03-01-2014, 14: 13
Rozmawiałem przed świętami z panem Arkiem i stwierdził, że w dającej się przewidzieć przyszłości nic nowego nie wyjdzie. Co nie oznacza, iż nad czymś nie pracuje.
03-01-2014, 17: 29
Zawsze tak gada , żeby nie truli.
04-01-2014, 15: 18
Moze novy soft,tak jak u Jupitera....
04-01-2014, 16: 40
Przydałaby się lepsza dyskryminacja w dynamiku lub wielkościowa w statyku. wiem niby jest wizualna ale to nie to
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS