Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Warszawa / okolice
15-03-2017, 21: 20
RE: Zlot Warszawa / okolice
Chyba o Tobie zapomnieli ,generalnie mogą przeciągnąć to do 2 miesięcy jeśli stwierdzą że to dla nich jest skomplikowane .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2017, 21: 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2017 21: 53 przez brzoza.)
W zeszłym roku dali w miesiąc. I był do tego problem bo grunt dzierżawili innej osobie. Napisali mi w odpowiedzi że wyrażają zgodę ale dodatkowo i dzierżawca też musi wyrazić zgodę. Dzierżawca po czwartej mojej natrętnej wizycie powiedział ok i po sprawie było.
Może i zapomnieli...
Pojadę osobiście się spytać. Może zapomnieli albo jakieś zmiany kadrowe mają? Teraz w Warszawie wszystko się sypie w urzędach. Partie się zmieniły i ludzie się zmieniają. Z jednym rozmawiam a zaraz kto inny jest... :/
Na przykład w ciągu 1,5 roku w W-wa/Białołęka mamy już 3-go burmistrza :/ Leciałem podziękować Panu burmistrzowi za pomoc w organizacji terenu na którym znalazłem siekierkę z brązu i pokazać znalezisko a tu zdziwko. Gratulacje odebrałem ale już od Pani burmistrz Oczko
Dla mnie nie ważne kto jest, ale czy mi pomaga Uśmiech Dla tego kocham wszystkich co mi pomagają w pasji bez względu na stronę polityczną Uśmiech
16-03-2017, 22: 14
No i mam odpowiedz. Byłem w ANR.
Pani była zasypana stertą różnych podań Uśmiech Papiery na półkach, na biurku a nawet na podłodze z boku biurka.
Moje podanie było na biurku Uśmiech Odczytała je, sprawdziła działki i przystąpiła do odpisywania na nie przy mnie Uśmiech Podziękowałem i poszedłem. Jak tylko podpisze to dyrektor dostanę info żeby nie czekać na pocztę Uśmiech
17-03-2017, 08: 33
Z tego co mi się wydaje, to teraz muszą odpisywać na zapytania o chęć skorzystania z prawa pierwokupu nieruchomości rolnych, stąd pewnie tyle papierków u tej Pani
23-03-2017, 10: 44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2017 10: 46 przez brzoza.)
Panie i Panowie.
Najtrudniejsze za nami. Mamy zgodę ANR i dzierżawcy terenu (wyszło w trakcie) Uśmiech

Teraz będę składał podanie do muzeum o nawiązanie współpracy na te konkretne działki Uśmiech

Wieczorkiem C.D.N. spraw organizacyjnych Oczko
23-03-2017, 17: 47
Powiedz kolego czym ty się zajmujesz na godzien ze masz tyle czasu na załatwianie tych wszystkich pozwoleń i zzwolen .
23-03-2017, 18: 07
Zazwyczaj załatwiam przed pracą lub po pracy. A praca lotna, nie melduje się w żadnym biurze, wiec 15 min zawsze się znajdzie Uśmiech
23-03-2017, 18: 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2017 18: 26 przez daro.)
Takiemu to dobrze.
Ja wychodzę z domu o 5 a wracam i 18 i nawet minuty nie mam zeby załatwić coś na mieście
Co do tych wszystkich pozwoleń to będąc dobrej myśli uda się w tym roku pokonać ?
23-03-2017, 18: 41
Spoko, do końca miesiąca papier już będzie w WKZ. Potem miesiąc na odpowiedź i łopaty w dłoń Uśmiech
25-03-2017, 15: 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2017 21: 24 przez brzoza.)
Witam ponownie.

Poproszę jeszcze raz na PW waszą listę chętnych na zlocik uzupełnioną o dodatkowe informacje. W następującej kolejności:

Imię Nazwisko - Nazwa model wykrywacza - Nr tel kontaktowy

Za niedogodności przepraszam Pisze
Telefonu kontaktowego nie przekazuje, zostawiam go tylko sobie. Muszę mieć z Wami jakiś kontakt. W końcu to urzędowe zezwolenie. Uśmiech
Listę zamykam 03.04.2017
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS