Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Warszawa / okolice
04-04-2017, 19: 31
RE: Zlot Warszawa / okolice
Witam, witam

W tym tygodniu lecę z zgodami właścicieli gruntów do muzeum o wydanie zgody na przejęcie pozyskanych w przyszłości przedmiotów z naszych konkretnych działek. Plus moje działki nie zlotowe. Zrzutki nie będziemy robić na zezwolenie bo podepnę to razem pod moje zezwolenia.

Jak muzeum mi się sprawnie uwinie to w przyszłym tygodniu lecę do WKZ.
Tak więc można się jeszcze zapisywać do końca tego tygodnia Uśmiech

Darz dół Mdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2017, 20: 36
Brawo - w takim ekspresowy tempie, to robisz, że pewnie nie dam rady się wykurować.
04-04-2017, 20: 43
Spoko spoko. WKZ będzie jeszcze miesiąc czasu to mielił zanim odpisze Facepalm Uśmiech
10-04-2017, 18: 17
Cześć.
Podanie do muzeum o przejęcie zabytków, które możemy znaleźć na działkach jest już złożone Uśmiech
Czekamy na dokument zwrotny Cavalryman

Potem WKZ z kompletem naszych dokumentów Upup
10-04-2017, 22: 25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2017 22: 31 przez budkadarek.)
Już zaczynam chodzić o jednej kuli, może jakoś kuśtykając dam radę, no podpierać będę się wykrywą. Ciekawe kiedy dokładnie się spotkamy na tych poszukiwaniach?
25-04-2017, 10: 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2017 10: 35 przez Rzemyk.)
Ja mam pytanie z innej beczki troszkę, co potrzeba mieć na ten zlot jakie urządzenia wskazujące pozycje lub aplikacje jeśli potrzebne itd. Co ze sobą zabrać oczywiście po za szpadlem i wykrywka ;-) Pozdrawiam
25-04-2017, 12: 28
Jak masz kierowcę to pól litra weź ?
25-04-2017, 21: 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2017 21: 29 przez brzoza.)
Tak się zastanawiałem już nad tym. Chyba najlepiej będzie jak każdy zainstaluje sobie Geoportal.

Każdy będzie widział działkę po której chodzi. Łatwo wysłać e-mailem swoją pozycję (znaliska). Łatwo dołącza się fotkę do takiej wiadomości (znaliska).

Dostane na e-maila ustandaryzowaną informacje o znalezionym obiekcie od każdego z was. Przekonało mnie to że każdy łatwo bez komplikacji przekaże mi dane o znalezisku. A ja łatwo to odczytam i zrobię potem raport.
26-04-2017, 09: 03
Ok super a co do 0,5 to podstawa ;-) Pozdrawiam
02-05-2017, 21: 34
Witam. Mam już wszystkie potrzebne papiery do WKZ. W czwartek lub w piątek składam papiery na pozwolenie na poszukiwania Uśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS