Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Warszawa / okolice
02-05-2017, 21: 55
RE: Zlot Warszawa / okolice
A czy warto załatwiac te wszystkie papierzyska skoro tam na tych ugorkach już nie ma czego szukać?
Byli tam wcześniej inni i na dodatek nie musieli wypełniać tony papierzysk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2017, 22: 39
Dla jednych warto, dla drugich nie Uśmiech

Teraz byłem na zlocie detektorystów obok Ostrołęki i kolega płakał ze śmiechu Uśmiech Stado ludzi weszło wąskim gardłem na polane z włączonymi detetektorami a on jako ostatni obok mnie i wyjął monetę. W dodatku pare cm pod powierzchnią była Uśmiech Krecik bez kopania by ją znalazł Uśmiech
30-05-2017, 19: 37
Co z Grodziskiem, wyjdzie coś z tego w tym roku?
30-05-2017, 23: 50
Czekamy, lada moment dostanę papiery od WKZ Uśmiech
03-06-2017, 11: 46
Zadzwoniłem do WKZ i niestety dowiedziałem się że wszystkie decyzje wydawania zezwoleń zostały wstrzymane. Szkoda że nikt nie zadzwonił/napisał i nie poinformował.
http://www.mkidn.gov.pl/pages/posts/wkro...h-7397.php
Nie mogą wydać zezwoleń bo poprzedni akt prawny regulujący zasady wydawania zezwoleń został wstrzymany.
Jak tylko pojawi się nowy to zezwolenia będą ponownie wydawane.

Powiem krótko, szlak mnie trafił.
03-06-2017, 16: 23
Nie brzoza, szlak to dopiero trafi, ale nas wszystkich.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2017, 19: 43
(03-06-2017 11: 46)brzoza napisał(a):  Zadzwoniłem do WKZ i niestety dowiedziałem się że wszystkie decyzje wydawania zezwoleń zostały wstrzymane. Szkoda że nikt nie zadzwonił/napisał i nie poinformował.
http://www.mkidn.gov.pl/pages/posts/wkro...h-7397.php
Nie mogą wydać zezwoleń bo poprzedni akt prawny regulujący zasady wydawania zezwoleń został wstrzymany.
Jak tylko pojawi się nowy to zezwolenia będą ponownie wydawane.

Powiem krótko, szlak mnie trafił.

Musisz Brzoza zadzwonić do swojego WKZ-tu co jest grane czy dalej wstrzymują wydawanie pozwoleń czy nie bo o ile mi wiadomo to WKZ Szczeciński czy w Pile wydaje pozwolenia dla poszukiwaczy i archeologów nie wiem jak to wygląda w innych częściach kraju .Sam widziałem stosowne do tego dokumenty wydane w tym miesiącu .
Pomimo że w dalszym ciągu poprawki co do projektu ustawy .
http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/122...2#12345492

Chyba że WKZ-ty te nie świadomie wydają pozwolenia . Bo tym tokiem myślenia ich to wszystkie pozwolenia i inwestycje powinny być zatrzymanie do czasu wydania nowej poprawki . No ale jak to u nas w Polsce bywa ...
21-06-2017, 22: 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2017 22: 49 przez brzoza.)
No i tu jest zagwozdka. Masz rację.
Jeden konserwator wydał mi już pozwolenia i śmigam po lesie. Natomiast drugi konserwator (ten od zlotu) odpowiedział mi, że nie mogą wydawać żadnych pozwoleń gdyż nie mają ustawy na podstawie której mogą wydawać orzeczenie (decyzje).

Nie poprawiałem ich bo licho wie kto z nich jest w błędzie. A tak to przynajmniej śmigam sobie już z wykrywką Szuka

Właśnie dziś dostałem jakiś dokument w tej sprawie (bełkot prawny). Coś napisali że w przeciągu siedmiu dni mają wydać jakąś decyzje. Napisano do mnie prosto z biura Prezydenta Miasta Loveartifice Zobaczymy, jutro zadzwonię do nich.
21-06-2017, 22: 51
Masz tylko pozwolenie od WKZ na chodzenie po lesie ?
21-06-2017, 23: 12
Tak. Ale to nie są tereny o które prosiłem w piśmie na zlot
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS