Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Warszawa / okolice
22-06-2017, 00: 29
RE: Zlot Warszawa / okolice
Nie chodzi mi o tereny na zlot a o pozwolenie na w/w lasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2017, 10: 19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2017 10: 30 przez brzoza.)
Tak. Mam pozwolenie na las z jednego WKZ. Na razie biegam tylko po lesie.
W drugim WKZ oczekuję na decyzję. Decyzję na wydanie zgody na poszukiwania na 8 działkach. W tym i zlotowe są.
22-06-2017, 10: 32
Daro jak uzyska się pozwolenie od lasów a to bywa różnie a nie będzie to obszar archeologiczny to WKZ pozwolenie wyda również
22-06-2017, 12: 44
U mnie na terenie lasów są dwa obszary Archeo wielkości boiska. Zaznaczyli mi je na mapce i napisali że mogę szukać w całym lesie oprócz tych dwóch miejsc.
22-06-2017, 14: 55
brzoza jak Ci sie udalo uzyskac pozwolenie na poszukiwania w lesie?
Może opisz to jakoś zgrabnie żeby było dla potomnych Oczko
Ja staram się o pozwolenie na poszukiwania w lesie i tylko kilometry bije.
Nadleśnictwo nie chce mi dac zgody bez zgody WKZ a WKZ nie daje bo nie mam zgody wlasciciela terenu czyli nadlesnictwa.
Masz jakieś sprawdzone sposoby na ta cała papierologie ?
Może jakieś zgrabnie napisane wzory wniosków ? Uśmiech
22-06-2017, 19: 30
Jakoś się udało. Łatwo nie było. Z dwa razy mnie olali na początku. Ale dało rade. Teraz to już bez problemu dostaję Uśmiech

Co do przykładów podań zezwoleń to gdzieś wybiórczo już pisałem. Myślę że to dobry pomysł umieścić to zebrane w całość w jednym miejscu.
Może w weekend to zrobię, założę nowy wątek z przykładami z podziałem na lasy i łąki.
23-06-2017, 00: 38
Osobny wątek to dobry pomysł Oczko
27-06-2017, 22: 39
Witam!
Noga po operacji juz doszła do siebie, a tu komplikacje z tymi pozwoleniami. Oj zostanie niedługo tylko plaża do chodzenia i to pewnie nie na długo. Czarno to wszystko widzę.
28-06-2017, 11: 42
Spoko spoko. Całe lato jeszcze przed nami Uśmiech Kiedyś muszą wydać te pozwolenie.
31-07-2017, 10: 41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 10: 45 przez brzoza.)
Panie i Panowie, po długim oczekiwaniu mamy zezwolenie na poszukiwania Uśmiech Oj trochę to trwało Język Jak ktoś ma ochotę to możemy w ten weekend wystartować Uśmiech Obowiązkowy telefon z programem Geoportal !
Resztę rzeczy takie jak woreczki na znajdki i metki do numeracji oraz identyfikatory przygotuję w swoim zakresie.
Z pozwoleniem zagrałem w ciemno tak jak rozsądek nakazuje. Dane osób uczestniczących nie były podawane tylko ilość osób. Do końca myślałem że dostanę pismo z prośbą o uzupełnienie, ale jak widać jest ok i liczy się tylko kierownik wyprawy i jego dane. Czyli tak jak w poszukiwaniach archeologicznych.
Kontakt do mnie macie. Szczegóły jeszcze dopracujemy.
Kto chętny na weekend to pisać, zapraszam Uśmiech
Oczywiście poszukiwania tylko i wyłącznie w mojej obecności.
Darz dół
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS