Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęcik za 1000zł
10-10-2016, 21: 20
Sprzęcik za 1000zł
Witam

Od jakiś dwóch miesięcy odkąd natrafiłem na filmik na youtube gdzie jakiś Pan znalazł dużo fajnych fantów w ziemi postanowiłem że też chciałbym sobie taki sprzęt sprawić, ogólnie bardzo lubię militaria więc tego typu rzeczy od razu powinny mi spasować.

Jest jednak pewien problem, a mianowicie wybór odpowiedniej wykrywki. Otóz na początku doszedłem do wniosku że dobrym wyborem będzie kupno "kanarka" tj. Garrett EuroAce 350. Włączasz i szukasz jednym słowem.

Potem coś poczytałem i na przód peletonu wyłonił się Teknetics EuroTek Pro 11DD z cyfrowym wskaźnikiem identyfikacji. No i tak na prawdę już miałem go kupować, czekałem tylko na okazję (mam zamiar zakupić sprzęt używany, okazję po prostu), aż tu nagle wyczytałem gdzieś że "hola hola, ty lepiej weź Rutusa Proxime, jak poznasz jego ustawienia to będzie najlepszy sprzęt".

No i już całkowicie mam mętlik w głowie. Niby ten Rutus zachwalany przez wszystkich, a tu coś poczytałem i jeden narzeka że mu drobnicy nie łapie i głównie pod militarke, drugiego ustawienia przerosły i odpuścił, ja tu laik to czytam i się zastaniawiam.

Z jednej strony kanarek i tylko włącznik, a z drugiej Rutus i tysiąc ustawień.

Z jednej strony "kupisz kanarka, spodoba ci się i za dwa miesiące go sprzedaż", z drugiej "jak poznasz Rutusa to będzie super sprzęt za te pieniądze"

Ja oczywiście myślę chłodno, ale sam już nie wiem, bo jakby mi się spodobało faktycznie to kanarek mija się z celem, kupno i zaraz sprzedaż to jest prosty minus, natomiast jak Rutus mnie "zniszczy" psychicznie tymi ustawieniami to mogę się całkowicie zniechęcić do tego wszystkiego i będzie chyba jeszcze gorzej Język

Chciałbym szukać i jakieś mniejsze monety i coś większego, trochę te opinie że lepiej brać optime bo proxima słabo sobie radzi z drobnicą mnie niepokoją, może się ktoś wypowiedzieć na ten temat ?

Z góry dziękuję, trochę się rozpisałem ale ~1000zł to jednak trochę jest a pieniędzy marnować nie chcę i jak już kupię to muszę wziąć coś co w tym przedziale cenowym będzie najlepszym wyborem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2016, 21: 39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2016 21: 40 przez McKylu.)
RE: Sprzęcik za 1000zł
Miałem podobne wątpliwości przy zakupie pierwszej wykrywki, w końcu zdecydowałem się na PROximę.
Z mitem o zawiłości ustawień to gruba przesada po 5tym czy 10tym wyjściu doskonale się z piszczałką dogadujesz, wiadomo to nie Garett, włączasz i szukasz.
Jeżeli nastawiasz się na militaria, a monetką też nie pogardzisz, będzie do doskonały wybór. Takie same kryteria założyłem przy wyborze wykrywki, jednak szybko się okazało, że militaria średnio mnie interesują i zostałem z PROximą na monetkach. Wyciągam ich całkiem sporo, również w miejscówkach przeczesanych przez Kanarki. Myślę, że PROxa jest mimo wszystko lepsza niż monetkowce Garetta.
Są plusy i minusy, PROxą nie wyciągniesz tylu monet co Optimą, a Optimą nie wyciągniesz tyle żelastwa co PROxą. Alternatywą jest Argo, ale musisz dopłacić kilka stówek.
Jak dla mnie, porównując PROxę ze znajomymi z Kanarkami uważam, że to najlepszy sprzęt w tej kategorii cenowej.

PROxima ver. 5.0 | Alter 71
10-10-2016, 21: 57
Kolego raz wklepiesz ustawienia, zmniejszysz delikatnie czułość i będziesz sobie śmigał. Potem jak się rozochocisz będziesz kombinował z ustawieniami.
11-10-2016, 19: 43
Też polecam rutusa Proxima na militarkę a Argo na wszystko.I serwisik spoko.
11-10-2016, 22: 53
Jak interesują Cię głównie monety i inna drobnica to najlepsza Optima. Chociaż posiadam i szczerze polecam Argo jest najbardziej uniwersalny. Pamiętać należy również o Proximie bo drobnica się czesze a kupić używany model w tych pieniądzach nie będzie trudno. Z każdego z nich będziesz zadowolony a na forum znajdziesz pomoc z każdym pytaniem do każdego modelu , no i rewelacyjne zaplecze techniczne Pana Rutyny
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS