Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejka na szybę lub auto
11-10-2016, 23: 10
Naklejka na szybę lub auto
Ile osób było by zainteresowanych naklejkami na szybę auta bądź samo auto . Sam mam zamiar zrobić a im więcej tym lepiej . Bądźmy widocznymi Rutusowcami ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2016, 08: 07
RE: Naklejka na szybę lub auto
Chcesz się narażać na łatwe namierzanie przez Policję, krewkich wieśniaków i nawiedzonych historyków?

Warto tak żyć, by nie żałować rzeczy, które się popełniło.
12-10-2016, 09: 01
Kolego Honoriusz zaproponował bym abyś nerwowych mieszkańców wsi nie nazywał wieśniakami. Dziękuję z góry
12-10-2016, 10: 05
(12-10-2016 09: 01)JOHN0045 napisał(a):  Kolego Honoriusz zaproponował bym abyś nerwowych mieszkańców wsi nie nazywał wieśniakami. Dziękuję z góry
Nie chciałem nikogo urazić. Połowa mojej rodziny mieszka na wsi Uśmiech
Wieśniaków pełno w miastach jest, nie wiem czy nie więcej nawet niż na wsiach.

A tak na serio to chodziło mi bardziej o charakter zakapiora i psa ogrodnika w słowie "nawiedzony wieśniak" Uśmiech

Jeśli jednak ktoś się poczuł urażony, przepraszam rzecz jasna.
Intencje wyjaśniłem.

12-10-2016, 21: 44
Za to że jestem członkiem forum i się z tym identyfikuje psy mogą mnie w d..e pocałować a co do jakiś złowrogich rolników to nie mam takiego problemu. W okolicach w których chodzę wszyscy znają mojego złomka . Naklejka więc niczego nie zmieni.
12-10-2016, 22: 09
Relaks Panowie. Każdy robi co chce Uśmiech
13-10-2016, 08: 42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 08: 43 przez Nomad84.)
Lepiej się nie afiszować... każdy robi jak uważa, ale szkoda nerwów na kontakty bliskiego stopnia z mało rozgarniętymi przedstawicielami "państwa prawa", szczególnie jak trafimy na jakiś młodych żółtodziobów Duży uśmiech
13-10-2016, 14: 51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 16: 12 przez stan.)
Panowie.... widzę tu brak konsekwencji, lub źle wyciągnięte wnioski.
Noszenie naklejki na ubraniu nie zdradza nas jakie mamy hobby a naklejka na szybie już niesie za sobą złe skojarzenia i konsekwencje?.
Chyba że ta naklejka na ubiór będzie noszona tylko wieczorem w domu.... przepraszam za sarkazm ale po to są naklejki aby jasno określić swoją przynależność.
Teraz tak poważnie, gdyby autor tej naklejki zechciał przygotować plik odpowiedniej rozdzielczości aby można było ją wydrukować w dobrej jakości to każdy członek forum mógłby sobie sam wydrukować kupno foli samoprzylepnej do druku to żaden problem.
24-10-2016, 09: 54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 09: 58 przez Regis.)
Ja byłbym zainteresowany zakupem takiej naklejki tyle,że z ciemnym tłem    
Nadawałby się i na samochód bo tylko wtajemniczeni poznają o co kaman.Swój swojego rozpozna.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
24-10-2016, 12: 47
Mogę przygotować taki plik, logo forum, skoro się przyjęło na ciemnym (jakim, czarnym?) tle.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS