Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najdroższe wykrywacze
20-10-2016, 10: 53
Najdroższe wykrywacze
Wiem, że te najdroższe wykrywacze to Fisher F75, Whites Spectra V3i, Minelab E-trac. Ale czy są jeszcze droższe od nich wykrywacze? Czasem czytam na forach o piszczałkach za 10-15 tysięcy. Istnieją wgl takie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2016, 11: 26
RE: Najdroższe wykrywacze
Oczywiście że są Uśmiech. Np wykrywacze z serii Makro: "Jeohunter 3D Dual System" za prawie 18 tys. zł, Makro "DeepHunter Standard" za 20 tys. zł czy "DeepHunter PRO" za 25 tys. zł
20-10-2016, 11: 30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2016 11: 30 przez Nomad84.)
Kanarek , a raczej KANAR! http://wykrywacze24.home.pl/pl/p/GARRETT-ATX-/320
20-10-2016, 12: 17
Ciekawe jak to jest z ich osiągami, czy faktycznie opłaca się kupować takie wykrywacze. Dzisiaj wieczorem zrobię sobie seans na youtube z wyżej wymienionymi wykrywaczami w roli głównej Oczko
05-11-2016, 17: 15
Wejdz na MOCNY SYGNAŁ i sam obczisz Uśmiech
08-11-2016, 10: 54
Jakoś nie wyobrażam sobie, by kupić tak drogi wykrywacz.
14-12-2018, 22: 47
Najdroższy jest niemiecki OKM, dalej lorenz,
07-02-2019, 10: 00
Pytanie czy warto jest równie retoryczne jak być albo nie być. Nie specjalnie istnieje możliwość wyceny tego zjawiska jako że skalarna miara wartości sugerowała by twierdzić że droższy coś więcej znajdzie i cenniejszego... Teoretycznie może a praktycznie różnie to bywa ... ale i tak 99% sukcesu to miejscówka pozostały 1% to sprzęt i operator... Znam ludzi co z kanarkami wykopali niesamowite rzeczy od pierwszego trafienia. Reszta to zbieranie znaczków tj jeśli jesteś pasjonatem i lubujesz się w inżynierii elektronicznej to będziesz zapewne godzinami wycałowywał swojego w każdym calu bezprzewodowego szperacza okraszonego multizajebistościami mniej lub bardziej skutecznymi za którego dałeś dyche lub dwie w złocie i podniecał się jego walorami i wtedy o ile Cię spokojnie stać to na pewno warto. Jeśli zaś szukasz bo lubisz i pracujesz za 1800 tak jak ja to np alter za 2800 to naprawdę absolutny szczyt wyrzeczeń i nie specjalnie potrzebuję czegokolwiek lepszego. Najważniejsze to sprecyzować cel do jakiego daną wykrywkę masz kupić . Często będziesz płacił za patenty oraz pseudo udogodnienia , które dla jednego nimi są a dla drugiego zaś kompletnie nie. Prosty przykład to znakomity wykrywacz jakim jest XP D. Jego największe zalety to dla mnie i tylko dla mnie słabe strony bo każdy ma swoje priorytety i warto je określić. Bezprzewodowość ma tą ciemną stronę mocy że każdy element należy ładować oddzielnie i o tym trzeba pamiętać ale znakomitej większości to odpowiada a mi krnąbrnemu akurat nie. Poza tym każda bateria ma określoną ilość cykli ładowania i tu ważne aby wiedzieć czy wykrywkę kupujesz na krótszą chwilę czy raczej raz na dekadę. Cała reszta parametrów technicznych też odopwiada głównie za konretne rodzaje poszukiwań tj zakochasz się w wysokich częstotliwościach to wykorzystasz to najczęściej na drobnicy a w militarce będziesz konkurował z 10 krotnie tańszymi wykrywkami. Najlepiej zaś skumać się z osobami które posiadają różne sprzęciwa , pojezdzić z nimi na wykopki i dobrać coś dla siebie nie zważając na większość opinii bo z tym jak z butami jak nie przymierzysz to Cię będą gniotły niezależnie od tego ile za nie zapłacisz i nie wszędzie z nimi wejdziesz...

Jak masz pełny to ci nie dolejo O matko
07-02-2019, 12: 10
A już myślałem że bezprzewodowosc XPD tylko mojej skromnej osobie nie przypadała do gustu.
07-02-2019, 12: 26
(07-02-2019 12: 10)DecimusMeridius napisał(a):  A już myślałem że bezprzewodowosc XPD tylko mojej skromnej osobie nie przypadała do gustu.

Wszystko to kwestia podejścia. Ja tego nie potrzebuję więc za to nie dopłacam i chwalę sobie bateryjki kupowane w kiosku ruchu. Ktoś inny mnie wyśmieje za brak litowo-jonowych akumulatorków. Każdy ma co lubi grunt to nie ewangelizować nikogo na siłę i nie wpierać mu że moja wykrywka jest lepsza poprostu bierzmy sprzęty pod siebie

Jak masz pełny to ci nie dolejo O matko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS