Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cewka DD29 na gwarancji za cewke standardową do Argo V3
22-10-2016, 23: 10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2016 23: 10 przez Rutusowiec.)
Cewka DD29 na gwarancji za cewke standardową do Argo V3
Witam, zamienie cewke DD29 na gwarancji na cewke standardową do Argo V3. Cewka ma jakieś 5 miesięcy i jest dodatkowo oklejona taśmą izolacyjną żeby przypadkiem nie łapała wilgoci. Nie chodzę w ogóle za drobnicą, więc niech ktoś inny ją w pełni wykorzysta Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 08: 15
RE: Cewka DD29 na gwarancji za cewke standardową do Argo V3
a kto powiedział ze cewka 29DD jest tylko na drobnice???
23-10-2016, 10: 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2016 10: 48 przez piecia.)
Witam.
Jeśli chodzi o cewkę standard tą okrągłą jak na zdjęciu to chętnie się zamienię, mam taką w argo v3.
http://ranger.net.pl/Rutus_Argo-390.html
23-10-2016, 11: 16
@aliens, nie jest tylko na drobnice, ale w moim odczuciu jest głównie pod nią dedykowana.
23-10-2016, 11: 22
Rutusowiec powiedz czemu ?
23-10-2016, 11: 44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2016 11: 45 przez @liens.)
a to dlatego ze czestotliwosc wykrywacza nie jest topowo drobnicowca, chyba juz wszystko wiadomo.... inaczej poco Optima jest?? ktora ma czestotliwosc wysoka a Argo to sprzet bardziej uniwersalny.. , a to ze znajdujemy czasem wrecz czesto drobnice to chwała za to..
23-10-2016, 15: 30
(23-10-2016 11: 44)aliens napisał(a):  .. , a to ze znajdujemy czasem wrecz czesto drobnice to chwała za to..
Ja myślę że to czasem jest zbyteczne, ja znajduje normalnie bardzo drobne przedmioty, różnica polega tylko na identyfikacji, i dlatego kopać trzeba prawie wszystkie sygnały.

Kolego @Rutusowiec widzę że ty nie szukasz informacji bo to co Ci koledzy podali jest przez ciebie kwestionowane a ty masz swoje przemyślenia, więc nie ma sensu żeby cię przekonywać musisz się sam przekonać, tylko dobrze by było abyś podał skąd masz taką trochę odmienną wiedzę.
23-10-2016, 15: 44
Stan myślę że jego wiedza na temat sąd jest znikoma. Myślę że sonda 29DD jest uznawana przez wielu z nas za podstawową, a mniejsze sondy jako uzupełnienie. Najlepiej jest posiadać 2 sondy
23-10-2016, 18: 20
Po zastanowieniu zamówię jednak dodatkowo standardową sondę i przeprowadzę porządne testy porównawcze. Wtedy wszystko będzie wiadomo. Temat można skasować.
23-10-2016, 18: 46
to teraz inaczej to przetraw .Dlaczego cewka DD kosztuje sporo kasy wiecej niz standard ktora jest od samego początku produkowana ,cewka DD wyszła długo pozniej do Rutusa..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS