Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do Argo
06-11-2016, 20: 59
RE: Słuchawki do Argo
Oczko Nie doczytałem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 17: 19
Miałem takie słuchawki Made in Ryż za kilka groszy i to się nie opłaca teraz mam Garrett Master Sound i chociaż nie są najtańsze to polecam. Przed nimi miałem już kilka różnych i sumując wydałem pewnie nie mniej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2016, 11: 11
Ile głów tyle opinii :/
08-11-2016, 11: 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2016 12: 00 przez Tomasz.)
W polu to wiadomo. Słońce deszcz kurz ziemia rekawiczki w blocie krzaki galezie. Nigdy bym nie brał sluchawek za 150 czy wiecej zl. Byloby mi poprostu szkoda lub bardziej bym myslal o sluchawkach niz o kopaniu zeby nie uszkodzic. Wole sluchawki za pare zl (dzwieki sa takie same) ktore najwyzej zostawie na drzewie a kase z roznicy przelozyc na wygodne buty bo to podstawa. Ale tak jak piszesz ile glow tyle opinii.
08-11-2016, 17: 12
Niektórzy kupują słuchawki, takie jakby słuchali muzyki w kwadrofonicznie, a tu wystarczą zwykłe słuchawki i nic się nie traci z dostarczanych informacji dostarczonych przez wykrywacz.
Ale każdy ma prawo kupić i używać nawet te bardzo drogie, jeżeli go na to stać, i poprawi mu to samopoczucie
08-11-2016, 17: 56
stan dokładnie , ludzie nawiedzeni mysla ze dzwiek HIFI Stereo Dolby S... SRS... itd... słuchawki najzwykejsze zeby tylko wogodne były....
15-11-2016, 19: 31
Witam kolegów po kijku, też stałem przed dylematem związanym z wyborem słuchawek do swojego Argo i nie mogłem na nic się zdecydować, aż w pewnym momecie doszedłem do wniosku że zrobie je sam. Zaopatrzyłem się w rzeczy które były mi potrzebne, sluchawki ochronne , głosniczki od słuchawek telefonicznych, duży jack , kabel spiralny, kawałek kabla dwużyłowego, cyna i lutownica. Czas budowy trwał około godziny. Ogólny koszt takiej zabawy nie przekroczył 20zł. Jakość dźwięku jest bardzo dobra wszystko bardzo dobrze słychać, sluchawki bardzo dobrze wygłuszają dzwieki z otoczenia. Jak ktoś niechce wydawać dużo gotówki na słuchawki i nie boi się lutownicy to polecam to rozwiązanie. Pozdrawiam. Arab

Załączone pliki Miniatury

15-11-2016, 19: 40
Aliens ma takie same tylko chyba czerwone. Też sam robił
15-11-2016, 19: 42
mam ale w szufladzie bo teraz mam inne hehe ale zawsze w zapasie są
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS