Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błędy, wady, niedoskonałości
22-12-2016, 08: 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2016 08: 22 przez Nomad84.)
RE: Błędy, wady, niedoskonałości
Wczoraj odebrałem Altera, nie było czasu na żadne testy, pierwsze wrażenia wizualne/estetyczne bardzo pozytywne. Jedyna rzecz , jaka mnie zmartwiła to klapka zamykania baterii. Nie macie wrażenia ?? ,że zatrzask służący do przytrzymywania klapki jest dość delikatny i przy mocniejszym, niefortunnym szarpnięciu może pęknąć ? W Argo było to chyba lepiej rozwiązane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2017, 11: 05
Choć jestem wielkim psują, do dziś nie udało mi się popsuć tej klapki Uśmiech.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2017, 16: 38
(12-12-2016 22: 40)mazur napisał(a):  W lesie może występować ruda darniowa, która daje sygnały. Przy ruszaniu kablem przy cewce każdy wykrywacz ( przynajmniej każdy który miałem oprócz deusa) daje sygnały, podczas poszukiwań w końcu nie ruszasz tą końcówką. Pamiętaj żeby przewodu nie owijać zbyt luźno i zbyt ciasno bo mogą też się pojawiać fałszywe sygnały ( na zbyt napiętych końcówkach zwłaszcza) a przy cewce nie dawaj na początku żadnego rzepa rzeby nie naderwać kabla we wtyczce od cewki jak się sonda przegnie.
dlatego zostawia sie zapas kabla zeby sie nie przegła jak to napisałeś..
25-01-2017, 20: 51
Witam
Takie zapytanie mam do kolegów czy macie może takie zjawisko że w trybie "Audio" w ustawieniach "Tonów" "Moje 1 ,2,3" przy naciśnięciu przycisków do wyboru pozycji ID Menu/Page i Gronund/Page ID przeskakuje nie o pozycje o jeden ID tylko co dwa ID a albo się uspakaja przeskakuje normalnie o pozycję jeden . Zaznaczam że w innych Meni te przyciski pracują poprawnie .
29-01-2017, 20: 49
Witam.
Mam mały problem z moim alterem. Dziś w lesie po raz drugi zdarzyło mi się, że po rozładowaniu baterii do pewnego poziomu (ok 50%) wykrywacz zaczynał wzbudzać się w przypadkowym momentach. Istna kakofonia w słuchawkach trwała max kilka min, po czym sam się uspokajał na dłuższy czas. Po wymianie baterii na nowe przez jakieś 2h było ok i powtórka sytuacji. Gdy machałem cewką skierowaną w niebo, wykrywacz się nie wzbudzał. Chodziłem na bateriach energizer kupowanych na allegro. Przez 2 lata używałem ich w AT-Pro i nigdy nie było problemów.
Jestem ciekaw czy komuś przytrafiła się podobna sytuacja?

Dziś zamówiłem dobre akumulatorki i ładowarkę do nich, mam nadzieję, że problemem były tylko baterie.
29-01-2017, 23: 24
Pisałem już chyba o tym, na mrozie też tak miałem.
30-01-2017, 07: 26
Za pierwszym razem też myślałem, że to wina temperatury, ale wczoraj było już tylko -2 stopnie u mnie, więc wykrywacz powinien pracować bez zarzutu.
30-01-2017, 08: 08
Ale to nadal temperatura ujemna i większość baterii ma zmniejszony wydatek prądu pomimo że pojemność jest jeszcze duża.
Kup akumulatorki w których producent deklaruje pracę w ujemnych temperaturach typu enelop a problemy z zasilaniem znikną na zawsze.
A także biorąc pod uwagę dłuższy okres czasu zostanie parę złoty w kieszeni.
31-01-2017, 11: 06
Ja bym stawiał jako przyczynę wzbudzeń na włączoną komórkę. Mam te same problemy i wystarczy wyłączyć komórkę lub nawet przełożyć w inna kieszeń.
31-01-2017, 11: 20
O tym nie pomyślałem. Faktycznie miałem przy sobie włączony tel, następnym razem będę chodził bez. Dzięki za podpowiedź.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS