Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alter 71 testy i porównania
07-05-2018, 06: 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2018 07: 02 przez EL NINO.)
RE: Alter 71 testy i porównania
Filter gruntu u Altera71 https://www.youtube.com/watch?v=tXIXcUo7aS8 , https://www.youtube.com/watch?v=kZxk73qZp0g&t=7s
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2018, 23: 07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2018 23: 10 przez daro.)
Saper przechodzi samego siebie
Niedługo zacznie tłumaczyć w filmach jakie znaczenie mają osłony elektroniki i plecaki Rutusa w zasięgach.
Nawet będąc dystrybutorem nie chciało by mi się kręcić takich filmów.
Strach pomyśleć co by się działo na FB gdyby Saper kupił Argo w 2015 Uśmiech
Artur nie obraź się ale tłumaczenie ciamajdą co jest czym w tak prostym wykrywaczu jak Alter to przegięcie.
Spectra jako baza do nauki to jest wyzwanie dla kretynów Uśmiech
11-05-2018, 23: 23
(11-05-2018 23: 07)daro napisał(a):  Saper przechodzi samego siebie
Niedługo zacznie tłumaczyć w filmach jakie znaczenie mają osłony elektroniki i plecaki Rutusa w zasięgach.
Nawet będąc dystrybutorem nie chciało by mi się kręcić takich filmów.
Strach pomyśleć co by się działo na FB gdyby Saper kupił Argo w 2015 Uśmiech
Artur nie obraź się ale tłumaczenie ciamajdą co jest czym w tak prostym wykrywaczu jak Alter to przegięcie.
Spectra jako baza do nauki to jest wyzwanie dla kretynów Uśmiech

Nie kazdy jest taka alfą i omega jak ty. Pozniej jakies odkrywcy filemony czy inne zbiki lub testerzy żetony ktorzy nie opanowali wogole sprzetu pieprza glupoty jaki to ten alter "slaby" tylko Deus !! Takie filmiki sa jak najbardziej potrzebne.
12-05-2018, 06: 41
Daro, jakbyś nie wiedział że są ludzie którzy dopiero zaczynają, a filmiki i dla niektórych z praktyką mogą pomóc żeby głupot nie pisali.
Saper robi dobrą robotę, a fora są także dla "zielonych" ty też zanim wziąłeś pierwszy wykrywacz do ręki nie wiele wiedziałeś, może trochę pokory......
12-05-2018, 07: 43
Mimo,że Altera mam rok,to dopiero filmiki Sapera obrazują mi,o co dokładnie chodzi.Tryb jednoczesny,SAT,czy chodźby jaki ma wpływ ustawienie szybkości filtra,było dla mnie średnio zrozumiałe,po obejżeniu filmów Sapera,wiem co z czym się je,więc niech robi swoje,bo robi dobrą robotę.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
12-05-2018, 10: 36
Dobrze ,że powstają takie filmy tym bardziej,że wiedzy autora można zaufać.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
17-06-2018, 19: 39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2018 20: 38 przez długi.)
Panowie,nie wiem czy dobry dział,ale dzisiaj takiego "dziwnego" zjawiska doświadczyłem.Przeschnięty staw w lesie,podłoże jakby torf z gliną,wody nie ma ale jeszcze mokro,buty zapadają się na jakieś 3-4 cm.Próba dostrojenia Altera...masakra,nawet -46....jakoś się udało do -84,czułość na maxa...dzwięków mnóstwo(program monety 18000HZ czy kHZ)...nawet się nie schylałem.Szwagier z Fischerem F4..dostroił i kosi błystki jak głupi,cisza,tylko pewne sygnały,nawet 20zł z Nowotką trafił Uśmiech Normalne?

18-06-2018, 00: 58
Długi źle dobrana częstotliwość. Miałem bardzo podobną sytuację za diabli nie szło szukać. Przy każdym ruchu sondą Alter wydawał masę dźwięków i nie umiałem sobie z tym poradzić. Zmiana częstotliwości z 15 kHz na 8,6 kHz uspokoiła wykrywacz + zwiększenie trochę maskowania. Pozwoliło na bardzo komfortowe poszukiwania
18-06-2018, 10: 40
Dzięki kolego,następnym razem zrobię jak napisałeś.

18-06-2018, 18: 49
...mozes obnizic tez...Vzmocnenie Audio -jak jest zawysokie...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS