Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lepiej 2 wykrywacze? czy jeden dobry?
20-12-2016, 10: 08
Lepiej 2 wykrywacze? czy jeden dobry?
Nie kupiłem (jeszcze), bo kontuzja mi się przytrafiła i chodzić nie mogłem.
W nawiązaniu do moich wcześniejszych dylematów co wybrać? - jest klarownie, nie zmieniam zamiaru, Teknetics Omega 8500 pojawiła się już jakiś czas temu wykrywa i to jest mój cel.
Urodził się jednak temat taki, że jak poinformowałem domowników o zamiarach tatusia tj. zakupu kija, to wszyscy chcą też łazić!
No nie da się pogodzić by 2, 3 osoby łaziły a jedna trzymała kija, a wszyscy pozostali co? łażą i się gapią? albo wyjdzie na to że ja z łopatą a córka z kijem.
Stąd pytanie, czy lepiej kupić tańsze, ale 2 wykrywacze, czy jednak jeden?
Argumenty Za, są takie że w plener nie jadę sam, chodzić we dwoje to potencjalnie przeczesany większy teren, mniej nudy, itd itp.

Proszę o pomoc w rozstrzygnięciu tego dylematu? Macie doświadczenia w tym obszarze? Jak to u Was było? Czy to się nie skończy tak że zapał na początek jest a potem będzie ... tato jedź sam ja idę z koleżanką... albo typowe dla młodych: "nie chce mi się".

Nie sprawdzę tego wcześniej, no bo sie nie da bez kija sprawdzić tego bakcyla.
Zakładam takie podejście:
1. wersja: Teknetics Delta 4000 DD11" + BOUNTY HUNTER QUICK SILVER standard 8".
2. wersja: Teknetics Omega 8500 DD11". (nie oglądam się na innych).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2016, 10: 48
RE: Lepiej 2 wykrywacze? czy jeden dobry?
Rambo masz racje,że po kilku wypadach będą takie odpowiedzi.Mój syn już max po nie całej godzinie chciał jechać do domu,albo zostawiał swój detektor a chciał pracować u mnie jako kopacz.Syn chodził z Garrettem ace 250 a ja Rutus Argo 3.Zapał naszych dzieci zależy także od ilości i jakości wykopanych fantów ( tata ty kopiesz same monety a ja jakies tam guziki ... itd.).Masz co myśleć !Pozdrawiam !
20-12-2016, 10: 56
U mnie było tak,że kupiłem fisheraF2,poszedłem kopać a żona do towarzystwa.Wciągnęła się i zostawiłem jej F2 a sobie kupiłem EuroAce,którego sprzedałem i "dochapałem"się wymarzonego Argo.Nawet jak żonie się nie chce,to zawsze znajdzie się ktoś do obsługi drugiego kija a wiadomo że im więcej ludzi tym weselej.Odpowiadając na twoje pytanie,kupił bym dwa wykrywacze.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
20-12-2016, 11: 48
Na pewno nie jest tak że kopiesz same fajne przedmioty. Tony odłamków, kapsli, folii, drutów i innych śmieci. Jak ktoś nie chodził nigdy to nie ma pojęcia ile tego jest w ziemi. Może najpierw kup coś tańszego a jak Ci/Wam się spodoba ta zabawa to tańszy oddasz dzieciom a sobie kupisz coś lepszego.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-12-2016, 20: 20
Jeżeli to ma być próba czy ktoś połknie bakcyla to chyba na początek najlepszy był by kanarek, i to używany za 700 - 800 zł. I na początek chodzą wszyscy na zmianę , jeden szuka, kopie i jeden nosi piwo i wykopane skarby. Duży uśmiech
Myślę że po miesiącu sprawa się wyjaśni kto pozostanie przy hobby.
Bo z tymi skarbami to jak 6 w totolotka, najwięcej to jest różnego rodzaju blaszek.
Po takim szkoleniu zdecydujesz, jednak najważniejsze to chyba relaks na świeżym powietrzu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS