Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poręczna torba na wykrywacz
27-12-2016, 20: 43
Poręczna torba na wykrywacz
Szanowni

ponieważ nie chce mi się za każdym razem zwijać całego pałąka, a wyposażyłem sobie wykrywacz w otulinę z materiału moro wraz z elektroniką, postanowiłem zrobić torbę.
Materiał moro (krawcowa znalazła w hurtowni materiał jak ten: http://www.grant.pl/data/catalogueB/StLS...pwZw==.jpg

Moje parametry to długość 130 cm, szerokość 25 cm, wysokość 32 cm
Wówczas wykrywacz wchodzi bez problemów. Do tego pasek do noszenia na ramieniu i zamek na całej długości.

Na razie cena 1 egz. wychodzi na poziomie 150 zł(wstępnie).

Gdyby doszły kieszenie i przegroda na saperkę, znów koszt pójdzie do góry. Dlatego chciałem tylko na wykrywacz. Zawsze to lepiej nieść w pojemniku. Nikt nie ma prawa sprawdzać co niesiemy. A nawet szybkie odrzucenie w krzaki pomoże w razie W

Jeśli byliby chętni, to proszę o zgłaszanie się, może wówczas cena spadnie, jak będzie seria do zrobienia.

pozdrawiam

Warto tak żyć, by nie żałować rzeczy, które się popełniło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2016, 21: 24
RE: Poręczna torba na wykrywacz
wrzuć fotke
28-12-2016, 09: 30
Nie ma fotki, torba istnieje wirtualnie póki co Uśmiech
Jak uszyję prototypa, zamieszczę fotę

28-12-2016, 10: 02
Za 70 zl można kupić pokrowiec torbę na wędki z trzema zasuwanymi przegrodami i dwoma kieszeniami .
Są różne wzory materiału Rutus wchodzi w całości a nawet drugi w czesciach i saperka Fiskarsa jest jeszcze masa miejsca.
Nie widzę sensu wydawania 150 zl na coś co nawet nie istnieje .
Pierwszy lepszy pokrowiec w linku https://www.bolw.pl/mobile/pl_PL/p/produ...cgods3cBDA
28-12-2016, 13: 32
W sklepie wędkarskim sprawdzałem pokrowce i w żaden nie wejdzie wykrywacz, bo kieszenie są bardzo wąskie. Na wędkę wystarczy kilka cm, na elektronikę z wykrywacza kilkanaście cm jest potrzebne.
Sprawdziłeś ten pokrowiec do którego link wysłałeś czy to tylko w teorii?
Jeśli jest tak jak piszesz, to pewnie, że nie warto przepłacać.

28-12-2016, 14: 33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2016 14: 34 przez mazur.)
Poszukaj w innym sklepie kiedys kupiłem pokrowiec wędkarski na proximę i wchodziła bez problemu obecnie używam go na wędki. czesem trzeba pokombinować z cewką pod kontem lekko ale powinno się coś znaleźć za ok 70 zł.
28-12-2016, 15: 18
Ten z linku to tylko przykładowy pokrowiec.
Ja ma pokrowiec na dwie komory,w jedną wchodziło Argo w całości tylko cewkę trzeba było przegiąć na śrubie a do drugiej kieszeni wchodziła Proxima kolegi tyle tylko,że z odłączoną elektroniką lub saperka Fiskarsa.
Wszystko eleganckie z uszami i paskiem na ramię oraz dwiema kieszeniami na drobiazgi typu słuchawki .
Teraz kupiłem podobny pokrowiec z trzema komorami ale ten już na wędki,wielkością i pojemnością dorównuje tamtemu więc spokojne dwa Altery wejdą choć ten jest już sporo droższy bo i firma lepsza Oczko

Załączone pliki Miniatury

10-07-2017, 18: 47
Szerokość 30cm wewnątrz plecaka będzie dobra żeby zmieścić sondę i elektronikę Argo? Mógłby ktoś zmierzyć?
10-07-2017, 19: 12
(27-12-2016 20: 43)Honoriusz napisał(a):  Szanowni

ponieważ nie chce mi się za każdym razem zwijać całego pałąka, a wyposażyłem sobie wykrywacz w otulinę z materiału moro wraz z elektroniką, postanowiłem zrobić torbę.
Materiał moro (krawcowa znalazła w hurtowni materiał jak ten: http://www.grant.pl/data/catalogueB/StLS...pwZw==.jpg

Moje parametry to długość 130 cm, szerokość 25 cm, wysokość 32 cm
Wówczas wykrywacz wchodzi bez problemów. Do tego pasek do noszenia na ramieniu i zamek na całej długości.

Na razie cena 1 egz. wychodzi na poziomie 150 zł(wstępnie).

Gdyby doszły kieszenie i przegroda na saperkę, znów koszt pójdzie do góry. Dlatego chciałem tylko na wykrywacz. Zawsze to lepiej nieść w pojemniku. Nikt nie ma prawa sprawdzać co niesiemy. A nawet szybkie odrzucenie w krzaki pomoże w razie W

Jeśli byliby chętni, to proszę o zgłaszanie się, może wówczas cena spadnie, jak będzie seria do zrobienia.

pozdrawiam

kiedys na allegro były w sprzedazy z takiego materiłau ,koles szył i po 30 zł chyba sprzedawał sam miałem kiedys taki.. super bo mozna zwinąc do kieszeni schowac
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS