Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teknetics Eurotek PRO11' DD
29-12-2016, 21: 45
Teknetics Eurotek PRO11' DD
O opinie poprosił mnie kolega rambo7.
Z wykrywaczem chodziłem blisko rok, jest to mój pierwszy wykrywacz. Jest bardzo czuły na drobny kolorowy metal, bez pinpointera nieraz ciężko było namierzyć.
Chodziłem po at pro i wyciągałem jeszcze monetki( początkujący operator)
Dużo lepszy od garetta 250 na standardowej cewce na 13cali porównywalny.
Fajnie namierza przedmioty małe dołki dokładny pinpoint. Pomimo że wykrywacz piszczy na kolor można na wyświetlaczu zobaczyć że jednak jest to IRON.
Jest cichy nie wzbudza się od uderzenia w bryłki ziemi czy gałązki, przy maksymalnej czułości. Rzadko zmnieszałem czułość pod liniami wysokiego napięcia. Na akumulatorku chodziłem około 20 godzin na baterii 30-40 zależy od firmy.
Ciężko otwiera się pokrywka baterii(swoją zarysowałem). Dźwięk trzy tony z regulacją głośności, pinpoit bardzo głośny bez regulacji.
Moim zdaniem sprzęt bardzo fajny lekki i czuły niesprawiający problemów w terenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2016, 22: 41
RE: Teknetics Eurotek PRO11' DD
Sam miałem Teknetics Eurotek PRO11' DD to był mój drugi wykrywacz który kupiłem wrzucam link w gdzie chyba o nim zostało wszystko napisane. Myślę że się to przyda http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum...0&t=143347.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS