Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdjęcia fantów do filmiku
08-01-2017, 13: 21
zdjęcia fantów do filmiku
Kto chce proszę o przesyłanie zdjęć ciekawych fantów do filmiku promującego forum. Jak zapewne zauważyliście intro już mamy dzięki koledze Honoriuszowi. Wpadliśmy na pomysł zmontowania filmu ze zdjęć naszych użytkowników. Przesyłamy oczywiście tylko zdjęcia, które można opublikować w internecie. Najlepiej aby zdjęcia były wykonane w trakcie poszukiwań. W polu, lesie, ciekawych miejscach. Im więcej zdjęć tym ciekawszy film będzie.

wysyłajcie zdjęcia na mojego maila :

tomaszb750@gmail.com
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2017, 13: 41
RE: zdjęcia fantów do filmiku
Dodam jeszcze, że jakość zdjęć i filmików (bo też mogą być,nawet b.krótkie) musi być dobra. Nie ograniczajcie ich wielkości wysyłając w mailu. Najlepiej wrzucić na drive.google.com (jak ktoś nie ma musi założyć sobie konto w google). Wówczas mailem wystarczy wysłać link zamiast MBajtów Uśmiech
A jak ktoś nie chce zakładać konta w google, wrzucajcie pliki spakowane do ZIP lub RAR przez portal megadysk.pl - wtedy link do odbiorcy przychodzi automatycznie na mailu.

Warto tak żyć, by nie żałować rzeczy, które się popełniło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2017, 14: 21
Czyli dobrze rozumie,że można przesłać Tobie na PW lub mejla(jak podasz),bez żadnych pomocniczych programów? Oczko

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
08-01-2017, 14: 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2017 14: 57 przez Tomasz.)
można na mail. podałem wyżej i jest też na samym dole strony po lewej "KONTAKT"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2017, 15: 40
Podbijam temat.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
02-03-2017, 16: 15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2017 16: 16 przez aleksandra.)
podeślę wam chłopaki niezłą petardę ale to nie wcześniej niż za tydzień- po załatwieniu formalności Oczko
Oj odwdzięczył mi się Rutunio sowicie za cierpliwość i w rocznicę zakupu dał fanty życia Duży uśmiech

Doczekać się nie mogę żeby się pochwalić...
02-03-2017, 22: 27
Kolejny nudny garnek że sreberkami ? żartuję. Zdradź choć troszkę tajemnicy
02-03-2017, 22: 38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2017 22: 38 przez aleksandra.)
Robert, bo pomyślę że takie garnki kopiesz 3 razy w tyg Oczko
Wszystko w swoim czasie. "Dziewczyny lubią brąz i rutus o tym wie, ty ry ry ry i la la la" Oczko - taka nuta mi chodzi po głowie Język

Dobra. Nie zaśmiecamy wątku. Stworzę osobny temat we właściwym momencie i będę napawać się zajebistością mojego Rutełka Duży uśmiech
02-03-2017, 23: 50
Coś z epoki brązu? Uśmiech Coś razem z archeologami trafiłaś? Uśmiech
03-03-2017, 00: 35
Bez archeologów ale niezwłocznie zostało zgłoszone, trwają formalności w celu oficjalnego przekazania więc jeszcze nie mogę się pochwalić. W sumie to w ogóle nie powinnam się chwalić...
Aleeeeee trzymanie 3-3,5 tys lat w rękach robi wrażenie.
Włosy na plecach stają dęba. Tym samym zajebistość mojego dirhema została zdetronizowana. Oczko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS