Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odbiornik danych cyfrowych do Altera 71
18-03-2017, 14: 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2017 14: 48 przez Regis.)
RE: Odbiornik danych cyfrowych do Altera 71
Odbiornik wygląda na mały i zapewne jest lekki,więc można go przykleić taśmą czy gumką do słuchawek a przewód słuchawkowy owinąć wokół pałąka słuchawek.Nawet bez tych kombinacji dla mnie jest ok.Fajnie,że gniazdo jest na małego Jacka.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2017, 16: 18
Regis. Nacisnął bym "lubię to" pod Twoim postem, ale nie ma na forum takiej możliwości. :-)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-03-2017, 18: 06
Regis napisał(a):Odbiornik wygląda na mały i zapewne jest lekki,więc można go przykleić taśmą czy gumką do słuchawek a przewód słuchawkowy owinąć wokół pałąka słuchawek(...)
Regis wifi szkodzi na mózg podobno Cyklop jeszcze kto by zaczął widzieć serberka w ziemi.
A tak na poważnie to dla mnie najlepsze będą chyba przewodowe słuchawki FX02 XP tanie i nie odcinają od otoczenia całkowicie a transmiter do kieszenie wewnętrznej kurtki i tyle.
18-03-2017, 21: 45
Witam czy już wiadomo konkretnie jaki termin sprzedaży tego odbiornika ?
18-03-2017, 22: 14
Według producenta, odbiornik ma się pojawić w sprzedaży na początku kwietnia.
19-03-2017, 21: 29
(18-03-2017 16: 18)saper napisał(a):  Regis. Nacisnął bym "lubię to" pod Twoim postem, ale nie ma na forum takiej możliwości. :-)

To prawda nie ma "lubię to" ale można dodać punkt do reputacji za konkretny post to to samo tylko nazywa się inaczej Duży uśmiech Żeby to zrobić wystarczy kliknąć w ikonkę z plusem na dole postu po lewej stronie i tam zdecydować
20-03-2017, 08: 14
Artur, najważniejsze pytania: działa ten odbiornik? Czy działa stabilnie, nie ucieka sygnał, nie zrywa? No i opóźnienia, które na pewno są ale czy zauważalne czy nie dla słuchu?
20-03-2017, 13: 09
Nie ma opóźnień dla człowieka Uśmiech, ale z działaniem proszę dać mi jeszcze z 2 dni. Muszę połazić z nim więcej.
Na ten czas wszystko gra i buczy jak zakładał producent. Po 10 minutach chodzenia owinąłem byle jak na słuchawkach odbiornik i zapomniałem o kablu całkowicie ciesząc się z testowania wykrywacza.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2017, 14: 24
Spokojnie, poczekamy...
24-04-2017, 22: 52
Czekamy i czekamy na ten bezprzewodowy odbiornik :-(. Zaczyna to przypominać XP i nowy soft do Deusa. Odbiornik niby ma być pod koniec kwietnia.

Wg producenta odbiornik jest przewidziany na jedną baterię AA 1.5V, ale nie na akumulatorek AA 1.2V. Na akumulatorku prawdopodobnie podziała bardzo krótko. Szkoda, że producent nie pomyślał np. o 2xAAA akku.

Rutus Alter 71 + dwie cewki.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS