Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odbiornik danych cyfrowych do Altera 71
25-04-2017, 11: 37
RE: Odbiornik danych cyfrowych do Altera 71
Nie będzie tak jak z softem do Deusa bo na odbiornik aż tak długo nie będziemy czekać Oczko
Dokładne fotki pojawią się wkrótce na stronie czyli w majowy weekend już sobie go pooglądamy a w maju ruszymy z nim w teren Uśmiech
Jest tylko jeden haczyk ...
Cena będzie sporo wyższa niż w przewidywaniach wstępnych Beczy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2017, 20: 37
Czyli pan Rutyna zaczyna jednak działać tak jak XP. Widzą że jest spore zainteresowanie, to podwyższamy cenę. Coraz bardziej antykliencko się robi. Szkoda.

Rutus Alter 71 + dwie cewki.
26-04-2017, 06: 50
Według mnie odbiornik powinien stanowić integralną część sprzedawanego zestawu. Skoro z definicji Alter ma na pokładzie bezprzewodowość, to sprzedawanie odbiornika oddzielnie całkowicie nie ma sensu. To tak jak by Alter był sprzedawany goły bez żadnej cewki a kupujący musiał by sobie dodatkowo taką cewkę dokupić by w pełni cieszyć się możliwościami zakupionego detektora.
Uczciwym wyjściem było by sprzedawanie dużo tańszej okrojonej wersji LITE całkowicie pozbawionej bezprzewodowości oraz droższej wersji full z tą funkcją na pokładzie. Wówczas świadomy klient na etapie zakupu dokonał by wyboru.
Cena Altera71 z odbiornikiem wzrasta teraz do kwoty 3tys. zł - a to już nie mało.
26-04-2017, 07: 31
To co ty kolego teraz reklamujesz, bo altera to chyba sprzedałeś, bo był dla ciebie niedobry? Duży uśmiech
26-04-2017, 07: 40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 07: 41 przez benekpe.)
Stan - nie bardzo wiem jak odnieść się do Twojego kolejnego złośliwego wpisu. Co on merytorycznego wniósł do tego ciekawego wątku? Mój drogi, moja przygoda z Alterem wcale się nie skończyła, więc nie muszę się Tobie z niczego tłumaczyć.
Czekam z niecierpliwością na pierwsze testy nowego odbiornika.
26-04-2017, 09: 06
"Stan - nie bardzo wiem jak odnieść się do Twojego kolejnego złośliwego wpisu. Co on merytorycznego wniósł do tego ciekawego wątku?"

benekpe - To samo co twój poprzedni, bo nie można odpowiedzieć merytorycznie na wpis nie merytoryczny, i w dodatku stronniczy, merytorycznie to wygląda TAK: alter ma swoje wady, ale napewno brak odbiornika nie ogranicza korzystania z jego jakiejkolwiek możliwej funkcji.
Odbiornik daje tylko ułatwienie w korzystaniu z słuchawek i to w dodatku każdych.
Alter może też mieć możliwość korzystania z słuchawek bezprzewodowych dedykowanych do niego. Jeżeli producent uzna że będzie na nie zapotrzebowanie, i bedzie opłacalne biznesowo, bo produkcja to nie jest działalność charytatywna. Więc nie jest to ograniczenie jego możliwości tylko wybór, jak byś tego nie widział.
Jeżeli zaś chodzi o cenę to myślę że nie jest wyśrubowana, choć osobiście nie miałbym nic gdyby była niższa Duży uśmiech
To tyle z merytorycznych argumentów, dotyczących mego poprzedniego "nie merytorycznego wpisu". Pozdrowienia.
26-04-2017, 09: 59
W moim wpisie odniosłem się bezpośrednio do tematu wątku - czyli do kwestii odbiornika audio. Mój wpis nie odnosił się do wad Altera - bo mam świadomośc, że to co dla jednych może być wadą dla innych wręcz odwrotnie. W której części mojego wpisu dostrzegłeś moją stronniczośc? Co niby Twoim zdaniem reklamuje w moich wpisach?
Wracając do tematu wątku. To sprzedawanie Altera bez odbiornika audio w mojej ocenie to czyste nieporozumienie, bo otrzymujemy na starcie towar, który częściowo oferuje jakąś funkcję - w tym przypadku bezprzewodowośc. Myślę, ze gdyby odbiornik był od razu w zestawie, to finalnie jego cena mogła by spaść do np 100zł. Bo i tak kazdy szczęśliwy posiadacz Altera wcześniej czy później go kupi. Odbiornik według mnie podobnie jak komplet osłon jako elementy niezbędne powinien być od razu w zestawie - a saszetka na fanty już niekoniecznie :-)
26-04-2017, 10: 36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 10: 38 przez daro.)
bekekpe tak się przyglądam Twojej dyskusji ze Stanem i widzę jedno.
Ty znalazłeś jak_ąś/ieś wady ,które Ci nie odpowiadają ale coś mi się wydaje,że jesteś odosobniony w tych dygresjach i na siłę chcesz znależć kolejne,jednocześnie kogoś kto Cię poprze w tych zamysłach.
Myślałeś ,że Alter jest typowym prostym sprzętem nie wymagającym poznania i zrozumienia a tu okazało się,że jednak jest "nie dla idiotów" Uśmiech
Co do odbiornika i jego ceny to popatrz na proporcje:

wykrywacz Alter(zestaw gratisowych akcesoriów)1800/odbiornik radiowy czyli maksymalnie 200zł za odbiornik
Matematyka mówi =9

Teraz dla przykładu z Deusem,którego wszyscy porównują do Altera (nie wiedzieć czemu!!!!)
wykrywacz Deus+panel(gratisowe dodatki)4700/słuchawki tańsze WS4 1100zł
Matematyka mówi =4,27
Popatrz na wyniki i jeśli jesteś inteligentny zrozumiesz gdzie popełniasz błąd w swoich dywagacjach
26-04-2017, 11: 28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 11: 33 przez benekpe.)
Drogi kolego Daro - po co te personalne wycieczki? Nie ja jeden szybko odsprzedałem Altera - w działach giełda na wielu forach na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy używanych Alterów przewinęło się sporo. Tobie się wydaje, że ich posiadacze nie sprostali zaawansowanej technologii drzemiącej w tej konstrukcji? Że zbyt jest on skomplikowany? Daro - chcę Cię wyprowadzić z błędu - wcale tak nie jest. Aby wyrobić sobie ogólne wrażenie o posiadanym sprzęcie nie trzeba z nim na siłę biegać dwa, trzy sezony. Są ludzie, którzy autentycznie lubią w życiu spróbować czegoś innego i nie muszą się na siłę do sprzętu przywiązywać na nastepnych kilka lat. Uwież mi - są detektory, gdzie po drugiej wykopanej monecie masz już pewnośc, ze zagości on u Ciebie przez wiele wiele sezonów - wystarczy kilka zaledwie chwil, albo wypadów w teren by mieć taką pewnośc. Ale jak widać nie wszystkim było dane poznać takie uczucie i mieć możliwośc użytkowania takiego sprzętu. Ale to nie o tym przecież wątek...
To nie Deusa porównuja do Altera a raczej odwrotnie. Jeszcze przed jego premierą okrzyknięto go rewolucją w świecie wykrywaczy, stawiając go na równie ze sprzetami za kilka dobrych tysięcy.
Ale wracając do porównań - jeśli już o nich piszemy. Czy firma XP sprzedaje Deusa w zestawach w konfiguracji bez bezprzewodowości? Jeśli w zestawie nie ma słuchawek bezprzewodowych to jest bezprzewodowy panel do którego można wpiać dowolne słuchawki. W Alterze ta bezprzewodowość na starcie niby jest ale tak jak by jej nie było. Nie wiem co się producentowi opłaca a co nie. To nie jest problem klienta. Klient otrzymuje połowiczną nie pełną funkcję na starcie - i tego dotyczą moje wpisy. Kazdy by dołożył te 100 czy 200zł od razu przy zakupie Altera. Rozumiem, że przez pół roku nie było możliwości technicznych bo odbiornika nie było. Ale jak już jest to w mojej ocenie powinien być już w zestawie startowym. Wielu klientów od razu kupiło zestawy z dwoma cewkami, gdyby był dostępny odbiorik pewnie nie żałowali by grosza i na niego.
I tego własnie dotyczą moje wpisy - a Wy doszukujecie się w nich jakiś teorii spiskowych.
Można się oczywiście z moją opinią nie zgadzać, wcale tego nie oczekuję.
Bardzo zniesmaczony jestem takimi bezpodstawnymi agresywnymi zachowaniami kolegów - zamiast merytorycznej dyskusji widzimy bezpodstawny agresywny hejt. Często krytyczne wypowiedzi są bardziej konstruktywne niz nic nie wnosząca złośliwa agresja.
26-04-2017, 11: 43
Benekpe,nie koniecznie każdy chętnie dołożył by te 100 czy 200 zł. od razu przy zakupie Altera,żeby mieć ten odbiornik.Ja np.nie lubię chodzić w słuchawkach i te 100 czy 200 zł.spożytkuję na to co mi jest potrzebne.Jak ktoś chce to dokupi sobie ten odbiornik.Ja bezprzewodowość traktuję jako dodatkową opcję i jak będę chciał z niej skorzystać to dokupię odpowiedni osprzęt a jak nie,to nie dokupię.Po co uszczęśliwiać kogoś na siłę.Taki jest mój pogląd na tą sprawę.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS