Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odbiornik danych cyfrowych do Altera 71
26-04-2017, 12: 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 12: 18 przez stan.)
RE: Odbiornik danych cyfrowych do Altera 71
Kolego długi masz racje, a przecież używanie głośnika to też jest pewnego rodzaju "bezprzewodowość"

benekpe nie lituj się nad sobą, to nie hejt tylko reakcja na narzucanie jedynej słusznej opinii o alterze... zauważ że nikt tu Ciebie nie obraża
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2017, 13: 38
Język RE: Odbiornik danych cyfrowych do Altera 71
Benekpe moim zdaniem jest dobrze jak jest. Większość moich znajomych nie używa słuchawek i pewnie nie byli by zainteresowani transmiterem to po co za niego płacić na starcie? To właśnie firma XP robi ludzi w balona bo sprzedaje panel bez regulacji głośności po to żeby poniekąd zmusić użytkownika do zakupu słuchawek, które nie odcinają użytkownika całkowicie od otoczenia. Nie widzę problemu żeby zamawiając nowy wykrywacz od razu zamówić transmiter i za niego dopłacić. Na chorobę za niego płacić jeżeli np nie mam zamiaru z niego korzystać. Sprzedaż pakietów itp to domena korporacji i sposób na wydojenie od ludzi pieniędzy na rzeczy, które potem nie są im potrzebne. Tu każdy może zdecydować sam i krytykę tego stanu rzeczy uważam za niepotrzebną. Moje pieniądze moja decyzja nikt mnie nie zmusza tylko mi proponuje i to mi pasuje.
26-04-2017, 13: 49
Kolega benekpe i tak uważa ze GM jest najlepszy i nikt mu nic innego nie przetlumaczy Uśmiech
26-04-2017, 13: 52
No to teraz się popisałeś Panie benekpe Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Głupawe teksty ,że Altera wiele osób sprzedało tuż po zakupie bo im się nie podobał to debilizm.
Taki sam debilizm gdy ktoś myśli,że kupi wykrywacz i on będzie cudowny i zajebisty dla potencjalnego idioty.
Jak wcześniej napisałem Alter "nie dla idiotów"
Trzeba lubić taki rodzaj wykrywaczy jakim jest Rutus to nie zabawka typu Garrett 150 ,który dzwoni na każdy kolor wyrażnie i głośno,nic nie trzeba w nim gmerać,nie zmusza do wsłuchiwania się w ton i długość sygnału a dzięki temu jest płytki i pomija bardzo dużą większoć cennych sygnałów.
Jeśli ktoś po zakupie stwierdził ,że Alter jak i inne Rutusy jest do kitu to najpierw niech się zastanowi co z nim samym jest nie tak skoro tysiące ludzi ma lub miało te sprzęty i sobie je chwali a dzięki stosunkowi ceny do możliwości nie ma według nich żadnej konkurencji.
26-04-2017, 14: 07
daro- zgodził bym się z tobą w sensie twojej wypowiedzi ale myślę że użycie tych brzydkich i obrażających słów jest nie potrzebne i nie podnosi sensu tego co chciałeś przekazać.
26-04-2017, 21: 20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2017 21: 21 przez EL NINO.)
Benek ,ale musisz sobie priznacz ze odbiornik do altera za 200 zlotych jest spoko cena,,y podpinas sluchawky jake ci pasuju..,co chces wiecej....napevno lepsi jak pinpointer znanej marky za necalych 1000 zlotych...
28-04-2017, 18: 20
Odbiornik jest już w sprzedaży :

"Gniazdo mini jack 3,5 mm
2 kanały pracy
Zasilanie 1 x AA (bateria alkaliczna lub akumulatorek)
Czas pracy na baterii alkalicznej 20 godzin
Wymiary: 55.88 x 71.12 x 18.03 mm
Waga z baterią: 62g
CENA
185 zł + 15 zł wysyłka"
http://www.rutus.com.pl/pl/page/23/audio

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
28-04-2017, 19: 03
Wszystko się zgadza za wyjątkiem kasy miało być o połowę taniej. Mimo wszystko trzeba kupić.... chociaż
28-04-2017, 19: 29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2017 19: 33 przez @liens.)
to juz wole słuchawki na kablu.., plecak tez widze jest ale cena 200 zeta to przesada i jeszcze myslałem ze to jaki plecak typowo pod wykrywacz jakos zrobiony ..
28-04-2017, 19: 35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2017 19: 36 przez Matys5.)
Cena to lekkie przegięcie, i nie ma nic o wodo szczelności. A to akurat jest bardzo ważne. Nie zaryzykuje wydania 200 zł
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS