Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopanie po deszczu
21-05-2017, 08: 33
RE: Kopanie po deszczu
Chyba tak.Teraz sprzedają je pod szyldem Panasonic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2017, 08: 38
Jadę kupić inne baterie chociaż wydaje mi się też że coś jest z sondą musiałbym kogoś poszukać z zielonej góry z alterem wtedy od razu było by wiadomo zamiana sond itp. i samo by wyszło
21-05-2017, 09: 15
Skoro serwis uważa że jest wszystko w porządku to wina jest tylko po stronie operatora.
Coś robisz źle i coś mi się zdaje ze jest to strojenie do gruntu.
21-05-2017, 10: 38
Po zakupie pierwszy tydzień dwa wszystko było super nieraz jest tak że godzine jest dobrze i nagle jak by go piorun strzelił gra po swojemu robie reset programu (monety) nic nie daje poleży jakiś czas i od nowa dlatego chcę zrobić filmik i przesłać panu Arkowi oni go sprawdzili i w tym czasie wszystko było ok dlatego najlepiej jak coś całkiem się zepsuje wtedy wiadomo co jest
21-05-2017, 12: 00
W różnych odległych od siebie miejscach pojawia się ten problem czy tylko w jednym ? Może w miejscu w którym chodziłeś z Alterem znajduje się jakieś silne źródło zakłocen ? Nadajnik ? Przy linii wysokiego napięcia wygląda to tak.Obejrzyj od 5:28 kiedy pod liniami zmieniam po kolei filtry https://www.youtube.com/watch?v=7OsYx6TL7o4

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
21-05-2017, 12: 25
Witam cię specjalnie pojechałem na to pole gdzie byłem pierwszy raz chodziłem na czułości 80-85 teraz na 60 gra jak porąbany koleś z którym chodzę on ma proxime nie ma żadnego problemu ostatnio był numer też mi zaczoł szaleć sygnał do kopania kopie nic pinpointer nic nie widzi kolesia proxa też zero dlatego zaraz jade jak zacznie szaleć muszę nagrać filmik dla pana Arkadiusza
21-05-2017, 12: 35
Jeśli będziesz wrzucał gdzieś ten film to możesz zapodać mi do niego linka bo tez bym chętnie zerknął jak to wygląda.Jeśli Alter będzie wariował to dobrze byłoby gdybyś podczas filmu pokazał jak się zachowuje na każdym z ośmiu filtrów a także zmniejszał czułość.Sprawdzałeś czy podczas "wariacji" Altera ruszanie przewodem przy samej sondzie jak i przy samej puszce coś zmienia ?

21-05-2017, 12: 37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2017 12: 46 przez Pablo.)
Super filmik nie pomyślałem FILTR GRUNTU odbieram zaraz syna z wycieczki i gnam

Przy puszce nie ale jak ruszam przy sondzie szarpne 4 razy to jest sygnał czysty na monete jak 5 razy to pięć sygnałów mówiłem to w serwisie mówili że to normalne
21-05-2017, 12: 50
a i jeszcze sprawdź czy w statyku też wariuje.Obejrzyj dokładnie koszyk na baterie.Pamiętam jedną taką sytuację sprzed kilku lat kiedy na innym forum ktoś miał problem z Argo a okazało się ,że winny był temu koszyk na baterie.Chyba było tam jakieś zwarcie.Przypadek jeden na milion,ale warto zerknąć.

21-05-2017, 14: 06
Telefon potrafi czasami wzbudzać altera zwłaszcza na 18 kHz. Może gdzieś w pobliżu jest pastuch włączony? Ja bym obstaeiał kabel.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS