Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopanie po deszczu
21-05-2017, 14: 26
RE: Kopanie po deszczu
panowie chodze cały czas z telefonem właczonym i ani razu nie miałem przypadku zeby cos mi zakłocał..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2017, 15: 16
Możliwe że to była wina uszkodzonego kabla nie ma mnie w domu ale wykrywacz wrócił już z serwisu podobno wymienili cewkę.
21-05-2017, 18: 47
A jakie miałeś objawy ????
21-05-2017, 19: 22
Typowe dla uszkodzonego kabla przy wtyku choć nie występujące stale, potrafił się wzbudzać podczas potrząśnięcia wykrywaczem, z reguły nisko się stroił, burczał w dynamiku i statyku na glebę i wzbudzał się przy poruszeniu kablem przy puszce. Nagraj filmik jak ci się wzbudza wraz z ustawieniami detektora.
21-05-2017, 20: 14
Tak zrobie obejrzałem filmik Regisa z ustawieniami filtra do gruntu jak chodził po wysokim napięciem super całkiem zapomniałem o tym filtrze dzisiaj pochodziłem poustawiałem nie było źle ale jak do soboty wróce z pracy zrobie filmik chwile chodziłem dzisiaj z moją byłą proxą ver.2 mało ustawień mówie chyba się zamienie hahaha
28-05-2017, 07: 39
Witam po przerwie pobawiłem się z filtrami gruntu jak mówił Regis chodzę na czułości 60 jest dobrze jeżeli dam wyżej zaczyna dostawać kociokwiku tak ma być pozdrawiam
28-05-2017, 10: 14
Ja wprawdzie krótko chodzę z alterem,ale nigdy nie zszedłem z czułością niżej jak 85.Cos jest chyba nie tak,chyba ze chodzisz w naprawde trudnych warunkach.
28-05-2017, 10: 36
(28-05-2017 07: 39)Pablo napisał(a):  Witam po przerwie pobawiłem się z filtrami gruntu jak mówił Regis chodzę na czułości 60 jest dobrze jeżeli dam wyżej zaczyna dostawać kociokwiku tak ma być pozdrawiam

Nagrałeś ten filmik ?

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
28-05-2017, 11: 53
A witam wczoraj dopiero wieczorem przyjechałem z delegacji od razu pojechałem na godzinkę zmieniłem filtr zjechałem z czułością do 60 i było ok bo dając wyżej zaczynał, krzyczeć' chyba faktycznie zmiana filtra dużo dała i nie zawsze da się chodzić na najwyższej czułości
28-05-2017, 12: 07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2017 12: 07 przez mazur.)
Popełniasz jakiś błąd albo coś nie tak ze sprzętem albo szukasz na podmokłym torfowisku lub coś w tym stylu. Zrób filmik jak Regis prosił bo tak to ciężko coś ci pomóc. Pokaż jak stroisz jakie masz ustawienia i jak wzbudza się wykrywacz.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS