Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda DD
07-06-2017, 16: 10
RE: Sonda DD
mecenas ,forum działa od bardzo dawna , a ty ledwo kilka dni temu dołaczyłes i starasz sie wszyskich dzieci robic..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2017, 19: 18
uwierz mi nawet bym niesmial
07-06-2017, 19: 56
(05-06-2017 20: 16)aragain napisał(a):  Witam
Do altera posiadam dwie cewki dd i cc.Częściej chodzę z cc a to dlatego bo dd jest bardzo ,, hałasliwa'' .Detektor jest stabilny dopiero po znacznym obniżeniu maskowania filtra gruntu i czułości . Czy koledzy zauważyliście u was też takie zjawisko jak dużo lewych sygnałów na cewce dd ? Dodam jeszcze , że byłem dzisiaj na ugorze , żółty piasek małe zasmiecenie terenu a maskowanie musiałem dać na 5 i filtr gruntu na 4 a czułość na 80.Z cewką cc w tym miejscu chodziłem na maskowaniu 2 filtrze 3 i czułości na 90 i detektor był stabilny.

CC23cm jest płytsza i widzi mniej od DD28cm więc i może się zdarzać ,że w określonych sytuacjach,gruntach ,iż Alter będzie na niej "spokojniejszy".

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
11-06-2017, 16: 11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 16: 11 przez aragain.)
Chodziłem dzisiaj po tym samym ugorze co ostatnio z dwoma cewkami na zmianę po tym samym terenie , czyli pierw dd zmieniając ustawienia częstotliwości, korekcji kamieni , dyskryminacji , filtrów i maskowania nic to nie dało dla mnie detektor dalej za bardzo się wzbudzał. Po założeniu cc dopiero komfortowo się chodziło żadnych popiskiwań i fałszywych sygnałów na najniższym filtrze i maskowaniu. Dziękuję wszystkim za rady , w tym tygodniu wysyłam cewkę do serwisu .Dam znać jaka będzie odpowiedź.
11-06-2017, 17: 17
Pewnie dostaniesz nową cewkę Oczko

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Tranalp)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
28-06-2017, 17: 56
Dzisiaj otrzymałem nową cewkę .Zauważyłem, że w nowej sondzie jest inna wtyczka, wygląda na solidniej wykonaną.
28-06-2017, 21: 44
A nie mówiłem Uśmiech Teraz tylko cieszyć się poszukiwaniami.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Tranalp)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS