Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzory podań na poszukiwania
26-10-2017, 11: 42
RE: Wzory podań na poszukiwania
Super, że zareagowałeś na moją prośbę z forum "pasja-eksploracja" Duży uśmiech

http://tempelburg.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2017, 09: 24
Panowie jak tam Wasze sukcesy w dogadywaniu się Nadleśnistwami? Dostajecie oficjalne zgody na piśmie? Ja mam wrażenie, że walę głową w mur. Dzisiaj po 2 odmowie pisemnej rozmawiałem z Nadleśniczym telefonicznie i padły słowa, że mimo całej sympatii i poparcia dla akcji (poszukiwanie żołnierzy poległych w 1945r) zgody nie wyrazi bo:
-ustawa o lasach art.30
-bo są tacy co dołki i śmieci zostawiają
-bo dalej ustawa i Nadleśniczy by się podłożył jakby zgodę wydał.
Rozważam jeszcze uderzenie do Regionalnej Dyrekcji z prośbą o zgodę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-11-2017, 10: 18
Zgodnie z dostępem do informacji publicznej możesz zapytać nadleśnictwa ile przez ostatnie 5 lat było wydanych zgód na przykładowo badania archeologiczne. Muszą udzielić Ci informacji. Zgodnie z ustawą o lasach nie mogą wydawać pozwoleń na prace inwazyjne które mają charakter rozkopywania gruntu lub rozgarniania ściółki. A więc wszelkie badania archeo, ekshumacje, budowa sieci energetycznych również nie powinny być przeprowadzane na terenach lasów. Według mnie, jeżeli nadleśnictwo jest świadome, że zgody które wydaje dotyczą prac związanych z ingerencją w grunt, robi to niezgodnie z zapisami ustawy, a więc i same prace bądź badania są niezgodne z prawem. Niech się do tego ustosunkują.

http://tempelburg.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-11-2017, 11: 06
@pawjeu możesz mi podesłać na priv podania które im złożyłeś. Może jest jakiś problem merytoryczny w tekście który po prostu nie daje możliwości udzielenia zgody na twoje poszukiwania. Wiesz, nadleśniczy też nie chce głowy nadstawiać.
A tymczasem szybkie pytanko, jakie województwo?
24-11-2017, 10: 29
@brzoza poszedł priv. Województwo Zachodnipomorskie.
28-11-2017, 21: 46
Odpisałem. Sorki że tak późno ale miałem cienki dostęp do mediów przez parę dni.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS