Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana Sztycy Alter 71
04-11-2017, 22: 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2017 22: 17 przez ronin.)
RE: Wymiana Sztycy Alter 71
(04-11-2017 21: 04)daro napisał(a):  Kiedyś produkowali wykrywacze z pasji i dla pasjonatów teraz tylko dla kasy
Przepraszam ale pasji się do garnka nie włoży. Pasja owszem ale na pasję trzeba mieć fundusze. Żadna firma w jakiejkolwiek branży nie działa dla czystej pasji.
Nikt nikogo nie zmusza do zakupu Rutusa, jest tyle innych marek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 22: 46
Tu sie zgadzam s Darem,ze pare spraw mozna bylo zrobic wcesnej-y lepiej,, prosta abo skladana styca y cewky snajperky,y -dla tego ze zadna firma to ne dziala z jakejkolwiek czystej pasji .....
05-11-2017, 05: 47
Mlodym kolegom wydaje się ze to co mówię to zrzedzenie emeryta ale na starej stronie producenta właśnie takie hasło było wiodącym tematem "tworzymy z pasja bo jesteśmy pasjonatami"
Mozna bylo wraz z nowym modelem wykrywacza wprowadzic nowe cewki nowe sztyce .
Jeśli się nie wie czy produkt osiągnie sukces od początku to się go unowoczesnia od razu a nie stopniowo.
To właśnie jest nabijanie w butelkę.
Nadajnik miał kosztować 120 okazało się ze kosztuje 200 cewki też będą odpowiednio tanie i sztycy nie wspomnę Uśmiech
05-11-2017, 09: 23
ja się zgadzam z darem . Niema nic gorszego jak używanie sprzętu ktury nie daje z siebie 100 procent możliwośći jak jest w alterze o nowym argo nie wspomne i to jest właśnie walenie w ch.... stary argo inna filozofia nowe argo biznes plan
05-11-2017, 10: 29
Można pokusić się o stwierdzenie, że Alter71 i Argo NE to IDENTYCZNE wykrywacze - dosłownie - które różnią się jedynie wgranym softem. Skoro tak, to wniosek nasuwa się sam - 600zł różnicy w cenie za sam soft. Ja tej polityki firmy nie rozumiem.
Ale wracając do tematu wątku. Czy wymiana stelaża wiązać się będzie z utratą gwarancji producenta? Będzie przecież dokonana ingerencja w detektor - nawet jeśli będzie to zabieg mniej czy bardziej inwazyjny, to zawsze jest ryzyko że może pójść coś nie tak. Czy producent będzie w takich przypadkach honorował gwarancję?
05-11-2017, 10: 32
Ja mysle ze żeby wymienić sztuce,trzeba będzie wysłać wykrywacz do producenta.
05-11-2017, 12: 05
Macie rację. Polityka Rutusa obrała inny kierunek. Może nie jest to zwrot o 180 stopni, ale moim zdaniem, coraz bardziej w całym tym interesie bryluje zysk. Tak jak Daro zauważył. Najpierw cena odbiornika, potem kosmiczne ceny plecaków, zresztą osprzęt w postaci drążków i śrub do najtańszych nie należy. Cena stelaża zapewne będzie oscylowała w granicach 400 - 500 zł. Cena Goliatha od Marsa 800 - 900 złotych i to przy bardzo optymistycznej wersji. Mam nadzieję, że dodatkowo nie wpłynie na cenę fakt, iż sondy wykorzystywane w sprzęcie Rutusa, są sondami nierezonansowymi.

http://tempelburg.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2017, 17: 30
Macie racje i nie macie racji ,a to dlatego że możesz zmienić stelaż i cewki a nie musisz -masz wersje podstawowa .Jesli ćhcesz tuningować sprzęt musisz się liczyć z kosztami,i tyle.To tylko moje zdanie.
05-11-2017, 18: 22
(05-11-2017 17: 30)scoti5 napisał(a):  Macie racje i nie macie racji ,a to dlatego że możesz zmienić stelaż i cewki a nie musisz -masz wersje podstawowa .Jesli ćhcesz tuningować sprzęt musisz się liczyć z kosztami,i tyle.To tylko moje zdanie.
Właśnie... to jest indywidualne podejście dla mnie na przykład ten stelaż pasuje i nawet gdy był nowy składany kosztował 50 zł to bym go nie zmieniał dla innych ten fabryczny jest nie do zaakceptowania więc mają możliwość wymiany licząc się z kosztami.
Podobnie cewki są fabryczne tańsze i jest wybór innych marek według potrzeb.
Inna sprawa to rozwój i aktualizacja softu, tu powinno być kilka aktóalizacji aby dopracować i usunąć usterki, nawet gdyby była drobna opłata gdy zostaną dodane nowe użyteczności bo usuwanie błędów to oczywiście darmowe, teraz aplikacje są coraz bardziej skomplikowane więc na początku błędy mogą się zdarzyć.
Podobnie chyba działają inne znaczące firmy i jakoś nikt z tamtych użytkowników zbytnio nie narzeka Duży uśmiech
05-11-2017, 20: 09
Stan, jak bym mial zaplacic za skladanu stycu 50 zl do novej masiny to bym ju kupil...
Oui,...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS