Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z WYKRYWACZEM ZA PAN BRAT- DYSKUSJA
07-08-2017, 23: 31
RE: Z WYKRYWACZEM ZA PAN BRAT
Saper temat na tzw.piątkę ale nie jest to łatwe zadanie nawet na przykładzie Altera,który jest prostym sprzętem.
No ale gdybyś chciał opisać działanie np. Spectry byłoby to już niemożliwe,ja przez rok używania jej nie rozgryzłem nawet połowy menu,a lubię takie wyzwania Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2017, 08: 19
RE: Z WYKRYWACZEM ZA PAN BRAT
Witaj Daro, myślę po jakimś czasie wejść w ciężkie wykrywacze, ale na ten czas podstawy, słowniczki, zasady działania Itd.
Właśnie załatwiają się zgody na wejście z wykrywaczami do specjalnej komory "bez odbiciowej" , jak by się to udało można pokazać co znaczy maksymalny zasięg wykrywaczy.
Właśnie się kręci filmik o zakłóceniach i fałszywych sygnałach.
Pytanie do adminów- czy można zrobić tak by pod tym wątkiem na forum utworzyć nowy:
Z WYKRYWACZEM ZA PAN BRAT- DYSKUSJA
Tam będziemy rozmawiali, pisali co się komu nie podoba czy tam podoba no i każdy będzie mógł napisać co by z chęcią zobaczył lub czego mu brakuje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-08-2017, 08: 46
Ostrzeżenie Z WYKRYWACZEM ZA PAN BRAT- DYSKUSJA
W TYM WĄTKU PISZEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TEMAT WĄTKU SAPERA. Tam proszę nie zaśmiecać.
11-08-2017, 15: 11
RE: Z WYKRYWACZEM ZA PAN BRAT- DYSKUSJA
Jako że Saper prosił o podanie ciekawych stron to wrzucam tu. Jak adminowi nie pasuje to niech usunie.
Garść porad na temat wykrywaczy i ich działania.
Stara strona ale bardzo fajna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-08-2017, 20: 02
RE: Z WYKRYWACZEM ZA PAN BRAT- DYSKUSJA
No właśnie po to założyliśmy ten wątek żeby tamtego nie zaśmiecać. Mazur wrzuciłeś post w doskonale miejsce Oczko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS