Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutus First Plus -złączka
13-09-2017, 15: 13
Rutus First Plus -złączka
Witam Serdecznie
Mam pytanie .Zgubiłem w lesie tą złączkę plastikową (taką nakrętkę) jak składa się wykrywkę ,gdzie mogę coś takiego dostać lu dobrac podobną żeby złączyć całość lub złożyć na mniejszy i do plecaka.Jadę pod koniec miesiąca na mazury i na razie skleiłem izolacją ale bez sensu cały czas sklejać i odklejać przy składaniu .Proszę o pomoc ..pozdrawiam
Tomek ZdezorientowanyHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2017, 17: 52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2017 17: 57 przez Regis.)
RE: Rutus First Plus -złączka
(13-09-2017 15: 13)Scyzoryk72 napisał(a):  Witam Serdecznie
Mam pytanie .Zgubiłem w lesie tą złączkę plastikową (taką nakrętkę) jak składa się wykrywkę ,gdzie mogę coś takiego dostać lu dobrac podobną żeby złączyć całość lub złożyć na mniejszy i do plecaka.Jadę pod koniec miesiąca na mazury i na razie skleiłem izolacją ale bez sensu cały czas sklejać i odklejać przy składaniu .Proszę o pomoc ..pozdrawiam
Tomek ZdezorientowanyHuh

Zadzwoń do Rutusa może jeszcze mają je na stanie,albo napisz,zapytaj na FB https://www.facebook.com/Rutus.Detektory.Metali/ . Jeśli nie mają to może wskażą gdzie można takie dostać.Możliwe,że Rutus nie projektował ich na zamówienie a wykorzystał nakrętkę będącą już na rynku. Ja też kiedyś ją kiedyś zgubiłem.Po telefonie do firmy przysłali mi ją gratis.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
13-09-2017, 18: 55
RE: Rutus First Plus -złączka
DZięki bardzo jutro zadzwonię :-)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS