Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może to sposób!!!!??
24-09-2017, 18: 56
Język Może to sposób!!!!??
Spotkałem kolesia który coś takiego mi opowiedział : Jakiś czas temu na jesieni pojechał do gospodarza od którego kupował ziemniaki na zimę, ale pojechał za wcześnie(trwały wykopki). Gadka szmatka wyszło ,że gospodarz potrzebuje ludzi na kombajn do ziemniaków bo ktoś tam nie przyszedł. Wolny ładny dzień to zaproponował ,że za ziemniaki może popracować do którejś tam godziny . Gospodarz no ,że ok. Kopią, kopią wiadomo jak to wykopki , jeden ciągnik ciągnie kombajn a drugi wozi przyczepami wykopane ziemniaki . Około 12-13 przyjeżdża ten gospodarz co wozi te ziemniaki ,ale autem z obiadem .Wjeżdża na pole i złapał gumę stary zardzewiały gwóźdź. Przy obiedzie wiadomo tylko rozmowa o przebitych oponach kto ile gdzie . Gospodarz mówi że dwa dni wcześniej ciągnik wjechał na jakiś pal (pręt) co się krowy wiązało i też wydatek, ale ogólnie to nie pamięta kiedy wcześniej ktoś złapał gumę na polu ,ale jak pech to pech. No do rzeczy. Teraz jak ten koleś chce połazić z wykrywaczem po polu to bierze czteropaka, idzie do gospodarza i się umawia z nim, że ten go wynajął żeby pole ze złomu oczyścił bo opony przebija itp. Podobno raz pomogło bez problemu-co wy na to??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2017, 19: 12
RE: Może to sposób!!!!??
Dobry pomysł nie tylko na niebieskich ale i na gospodarzy. Zawsze to jakiś dobry powód łażenia po czyimś polu bo nie zawsze wiadomo czyje pole jest. Pojawia sie gospodarz to mozna tak zagadać. My sobie tu pochodzimy ale za to zbierzemy prety i inne gwoździe.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-09-2017, 19: 16
Sposób dobry,uczciwy i bezpieczny,wydaje mi się.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
23-11-2017, 22: 45
Utwierdziłeś mnie w przekonaniu.
Sam kiedyś wpadłem na pomysł żeby zapytać właściciela terenu czy nie chce żeby oczyścić mu pola z metalowego badziewia co niszczy sprzęt.
Może to jakieę lekarstwo na nowe czasy...
24-11-2017, 01: 08
To jest lekarstwo jeśli nie masz przy sobie niczego wykopanego z ziemi co pies czy inna menda społeczna może uznać za zabytek. ( Np boratynka czy inna kopiejka że o łusce już nie wspomnę)
24-11-2017, 07: 12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2017 07: 13 przez Dumadar.)
To nie jest sposób. Mając wykrywacz w ręku i chodząc po polu jesteś potencjalnym przestępcą. Nie muszą nic przy tobie znaleźć abyś miał nalot. Jak trafisz na nadgorliwców zabiorą Ci sprzęt i być może będą chcieli ustalić, czy przypadkowo nie ukrywasz czegoś w domu. Wszystko zależy od nastawienia funkcjonariuszy i ich przełożonych.

http://tempelburg.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-11-2017, 00: 17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2017 07: 37 przez Tomasz.)
Słaby żart.
Co do poprzedniego postu , koledzy przeczytajcie ustawę. Radca prawny za przeczytanie jej w ich języku i wytłumaczeniu linii obrony zainkasował 150 zł i wiem co mówię. Na ich naloty to leje ciepłym moczem bo nic u mnie nie znajdą bo nic co nielegalne nie jest w moim posiadaniu a i na zarekwirowanie sprzętu jest obejście. No i na koniec dodam soczyste i szczere ...... !!

Edytowałem. Była już mowa że nie obrażamy na forum
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS