Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy soft?
14-04-2019, 18: 27
RE: Nowy soft?
Warto więc zapłacić 45 euro za update 2.0 czy lepiej zostać przy 1.1. Jak pisałem wcześniej update u dealera we Francji z przesyłką wzrotną to koszt 35 euro plus 10 za wysyłkę do dealera. Pytam więc was warto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2019, 04: 37
Ja osobiście chętnie bym wrócił do softu 1.1

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE (obecnie Honda Tranalp)
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Strzelam z czarnoprochowców(3x Remington Szczęśliwy )
15-04-2019, 06: 26
Długi tylko ty jak czytam na forach masz zastrzeżenia do softu 2., może coś nie tak z wykrywaczem albo z obsługą.
Dla mnie ta aktualizacja czyni wykrywacz stabilniejszy i łatwiej określić co jest pod cewką, wprowadza nowe możliwości konfiguracji do miejsca poszukiwań i obsługi.
Dla mnie możliwość ustawienia rodzaju ID - 90 + 90 ułatwia znacząco odróżniać poszczególne sygnały, osobiście jestem zadowolony z tej aktualizacji
15-04-2019, 09: 49
Według mnie,wykrywacz jest właśnie mniej stabilny,częściej się wzbudza.Myślałem że coś nie tak z cewką albo wykrywaczem,ale kumpel z pracy ma to samo wrażenie i to on pierwszy rzucił temat.Co do zastrzeżeń,to mogę je mieć.Każdy indywidualnie ocenia czy z softu jest zadowolony czy nie.Ja mam zastrzeżenia tylko do tego,że wykrywacz stał się mniej stabilny i był na przeglądzie w Rutusie.Nie stwierdzono nieprawidłowości.

15-04-2019, 20: 59
Oczywiście że każdy osobiście ocenia właśnie ja pisałem że dla mnie jest wszystko w jak najlepszym porządku, jestem zaskoczony że jest właśnie tak stabilny, żadnych zbędnych pisków, nawet tam gdzie przed aktualizacją troszkę sobie popiskiwał teraz jest spokój, pod liniami wysokiego napięcia próbowałem nawet unosić w gorę do drutów i cicho z reguły chodzę na częstotliwości 9 do 12 ale na innych tez spokój. i jest tak od początku a byłem jednym z pierwszych bo testowałem go zanim udostępniono go wszystkim.

Kiedyś gdy miałem jeszcze Argo też miałem problem ze stabilnością i wzbudzaniem problem minął po zmianie zasilania z baterii na akumulatorki enelop.
16-04-2019, 07: 44
Tu może jest problem.Ja używam baterii i to różnych.Zobaczę na akumulatorkach.Dla mnie zmiany w samym sofcie są jak najbardziej w porządku i dają spore możliwości,a ta utrata stabilności pewnie jest z innych przyczyn.

16-04-2019, 20: 18
To kup enelopy na przykład takie https://www.hurt.com.pl/4-x-akumulatorki...13119.html
I do tego ładowarkę żeby miała osobne kanały na każdy osobno i wystarczy na kilka lat moje pierwsze mają już chyba z osiem i jeszcze wytrzymują ok 40 godz nawet gdy jest zimno i leżą w nie ogrzewanym garażu.
Poszukaj na tej stronie to coś nawet nie drogiego znajdziesz nawet w zestawach.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS