Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzą ciężkie czasy dla osób chodzących z wykrywaczami. Grozi im nawet kara więzi
16-11-2017, 19: 13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2017 19: 16 przez ronin.)
RE: Nadchodzą ciężkie czasy dla osób chodzących z wykrywaczami. Grozi im nawet kara więzi
100 bo co? Bo ty tak sądzisz? Nie sądz wszystkich swoją miarą. Kolejny co wie wszystko lepiej.
Już widzę jak załatwiasz sobie kwitek na każdy skrawek pola na który wchodzisz.
Będziesz sobie załatwiał pozwolenie jak całkiem wykrywkę zdelegalizują, a wszystko do tego dąży.
Sam pieprzysz.
Nie masz nic konstruktywnego do napisania to przynajmniej nie siej defetyzmu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2017, 20: 12
RE: Nadchodzą ciężkie czasy dla osób chodzących z wykrywaczami. Grozi im nawet kara więzi
Wydaje mi sie że mam lepszy pomysł Polegał by on na rodzaju strajku włoskiego i pokonanie wroga jego bronią To proste . Skoro uznano że łyżeczka aluminiowa jest potencjalnym zabytkiem a nabój niewybuchem i za posiadanie grozi nam kara dajmy im to. Powiedzmy że każdy zgłosi zawiadomienie o niewybuchu a każdy z poszukiwaczy zna takie miejsce.do takiego zgłoszenia musi przyjechać najpierw policjant póżniej jednostka saperów powiem więcej do przyjazdu saperów obiektu musi być strzeżony minimum przez 2 mundurowych To samo mozna zastosować kiedy przypadkiem znajdziesz 10 pfeningów lub łyżeczkę na polu lub kawałek podkowy w lesie .Do takiego zawiadomienia przecież też ktoś musi przyjechać ,niech ci PRAWDZIWI archeologowie ruszą tyłki z krzesełek . gdyby się skrzyknąć w necie i grupowo systematycznie zawiadamiać w całym kraju a takich znaleziskach na pewno dało by to efekt nawet gdyby się tylko o tym mówiło.Dla nas chodzących z wykrywaczami miało by to tylko takie reperkusje że sprzęt trzeba by było trzymać u sąsiadów a może nawet nie .Pisze to gdyż marzy mi się prawo jakie istnieje w angli chciałbym oddaćto co znajdę do muzeum mieć możliwość pokazania wnuką że to właśnie dziadek znalazł i miec jeszcze za to zapłacone atak wszystkie monety sprzedawane są za grosze na ma schopie albo na innej witrynie a większe rzeczy u antykwariuszy za jeszcze mniejsze grosze .
16-11-2017, 20: 26
I to jest jakiś pomysł. Lepszy gorszy ale jakaś propozycja działania, nawet nie najgorsza. Ja bym to proponował koordynować w naszych grupach, po dwóch trzech na zgłoszenie żeby byli świadkowie.
16-11-2017, 20: 43
skoro się podoba rozpowszechnijcie to na innych forach i na fejsie Ja niestety mam awarie komputera i nie mogę tego przesłać dalej Jak to mówią w grupie siła .
17-11-2017, 06: 21
A wracając do postu Regisa ktoś jeszcze otrzymał odpowiedź? Była inna czy jakiś podrzędny urzędnik zrobił kopiuj/wklej ? I rozesłał do zainteresowanych.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2017, 09: 33
Wiem o czterech osobach ,które wysłały ten list( zapytanie) i każdy otrzymał identyczną odpowiedź Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
17-11-2017, 11: 31
No tak.Najlepiej narzekać samemu nic nie robiąc.

dukat - Przez lata nie raz i nie dwa nawoływano do takiej akcji na różnych forach.Stary pomysł,ale zawsze na czasie.Zaraz narzekacze i lenie będą pisać,że taki sam efekt da zgłaszanie takich "zabytków" do dyrektora schroniska dla kotów i do kierownika ochrony sklepu biedronka Uśmiech

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
17-11-2017, 16: 07
Moim zdaniem prostym rozwiązaniem byłoby zgłaszanie lub wysyłanie do WKZ wszystkich fantów (złom )monet,guzików klamer,częci broni i amunicji itd.-zostały znalezione podczas grzybobrania lub jesiennej orki.Zebrać kilka boratynek , fenisi i ogłosić w lokalnych mediach że został znaleziony " SKARB" ,niech zaberają do konsrwacji.
17-11-2017, 17: 53
To jest myśl. Jakby dostali pare ton złomu z calej Polski wydali kupe kasy na dojazdy na pola i lasy to szybko by ustalili co jest zabytkiem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2017, 22: 07
No dobra... mam zamiar zgłaszać... naprawdę. Jest ktoś na forum kto wie jak taka procedura się odbywa?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS