Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APEL
23-10-2017, 19: 56
APEL
https://www.youtube.com/watch?v=qDMNDuBY_fA&t=4s
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2017, 20: 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2017 20: 52 przez Regis.)
RE: APEL
Czyżby autor tego filmu zakładał wszędzie profile żeby podnieść sobie oglądalność?
Dobry moment sobie wybrał.
Swoją drogą 10000 listów ,urzędnicy będą mieli czym tyłki podcierać Uśmiech
Pan Michał jest coraz bardziej arogancki w swoich wypowiedziach.
Edit.Bez wyzwisk proszę.
23-10-2017, 20: 39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2017 20: 45 przez ronin.)
Panowie i Panie udostępniajcie i wysyłajcie. Fakt że trochę późno bierzemy się do dzieła ale lepiej późno niż wcale. A kto się boi niech sobie wyobrazi ze od jutra odstawia wykrywacz w kąt. Boli? Boli. Więc nie oglądajmy się ze ktoś załatwi sprawę za nas.
daro... a ty nie rób nic bo nie warto... naprawdę....
Ręce opadają.....

Właśnie dlatego jest jak jest.... Bo lepiej obsmiać wyszydzić i powiedzieć że i tak nie warto zamiast przynajmniej spróbować.
23-10-2017, 20: 53
Ja nie muszę nic robić tym bardziej robić idioty z siebie.
Mam 160hektarowy las do przeszukania za zgodą nadleśnictwa i wojewódzkiego konserwatora zabytków Uśmiech
Jedni trzęsą dupą a inni już od dawna legalnie kopią bo im się chciało wcześniej coś robić Uśmiech
Teraz się wszyscy obudzili łącznie z takimi gwiazdorami jak Michał Majchrowicz i trzęsą dupami.
Czemu do akcji nikt nie wkraczał rok,pięć lat temu?????????
Teraz wielki szum wokoło wszyscy srają w gacie bo już skończy się bezkarne rycie dziur w parkach narodowych na mogiłach i stanowiskach archeologicznych .
23-10-2017, 21: 01
No tak, standard niestety.... "ja mam" szkoda gadać dalej, szkoda prądu i nerwów na próby wyjaśniania czegokolwiek. to jest właśnie to o czym pisałem wyżej.
O jakich ty parkach i stanowiskach bredzisz?
Nigdy nic nie wywalczymy bo nie jesteśmy solidarni.
Dobrze ze masz ten las bo jak byś miał 160h pola u 50 właścicieli tak samo "trząsł byś dupą" .
Naprawdę ręce opadają i szok............
Tyle i nic więcej bo nie warto. Zabierz swoje zabawki i idz do lasu.
23-10-2017, 21: 08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2017 21: 25 przez daro.)
Za późno na działania panie mądry Uśmiech
Co najmniej parę lat za późno,trzeba było ruszyć dupę wcześniej Uśmiech
Skoro Ci ręce opadają to wiele nie zdziałasz Uśmiech

A tak reasumując
Ja nie twierdzę,że mam gdzieś cały ten cyrk
Jeśli KTOŚ rzuci hasło "Zbierzmy się wszyscy po sejmem"tego dnia o tej porze to będę jednym z pierwszych
Na to trzeba odwagi i ja ją mam
Jak na razie to wszyscy biją pianę na wszystkich forach ale nikt nie ma odwagi na taki krok i to jest dla mnie śmieszne.
Wielcy celebryci nakłaniają do pisania bezsensownych listów zamiast zdecydować się na jeden normalny słuszny czyn.
23-10-2017, 21: 34
Nie twierdzę że nie trzeba było robić tego wcześniej, fakt jest trochę "po ptokach" ale....
Skro ktoś coś próbuje robić to ja jestem za a nie z góry twierdzę że nie warto i wyjeżdzam z osobistymi animozjami.
Co do skuteczności...
-Też się nie boję... pod listem podpisałem się z imienia i nazwiska.
-Te maile są bardziej podparte prawnie niż sterczenie pod sejmem.
-Będzie pikieta pod sejmem na 100% tam będę.
23-10-2017, 21: 51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2017 21: 53 przez Dumadar.)
Cytat:Działając w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej zwracam się z wnioskiem o udzielenie informacji, kto przygotował projekt autopoprawki do rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zabytków i
opiece nad zabytkami oraz niektórych innych ustaw (druk sejmowy nr 1403) przesłanej do Sejmu w dniu 6 czerwca 2017 r. przy piśmie o sygn. RM-10-23-17 (druk sejmowy nr 1403-A)?

Cytat:Do marszałka Kuchcińskiego zgłosiła Beata Szydło a to stopka tego dokumentu - Nazwa projektu
Autopoprawka do rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o
ochronie zabytków i opiece nad zabytkami oraz niektórych innych
ustaw
Ministerstwo wiodące i ministerstwa współpracujące
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Osoba odpowiedzialna za projekt w randze Ministra, Sekretarza
Stanu lub Podsekretarza Stanu
Magdalena Gawin – Podsekretarz Stanu, Generalny Konserwator
Zabytków
Kontakt do opiekuna merytorycznego projektu
Ewa Bortkiewicz – Dyrektor Departamentu Ochrony Zabytków,
tel. (22) 21-21-102, doz@mkidn.gov.pl
Data sporządzenia
16.05.2017 r.
Źródło
inicjatywa własna ministra

Wszystko jest w sieci, wystarczy poszukać. I co teraz Ronin? Ukamienujecie Magdalenę Gawin?

Załączone pliki Miniatury

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-10-2017, 23: 37
A ja wrzucę cały proces legislacyjny
http://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12284000
trochę jest tego ...
24-10-2017, 18: 14
A co zrobili Ci wszyscy mądrzy i z 160 h i Ci co sie tak dobrze znaja na ustawach itd... ktoś probuje coś zrobić nawet nieudolnie do konca ,ale próbuje i szacunek a nie jazda i wymądrzanie sie jaki ktos mądry bo inny to .......
Niestety to typowa Polska zawiśc zamiast wsparcia i solidarności ,nawet niby to w własnym gronie!
Zamiast zastanowić się jak założyc np. ogolnopolskie stowarzyszenie to pyskówka!!!
Brawo Wy!!!!!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS