Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APEL
27-10-2017, 16: 18
RE: APEL
Masz racje. Ja nie mam nic do stowarzyszeń. Jak ktoś chce niech należy. Chodziło mi o kopanie członków stowarzyszenia na lewo. To tak jakbyś był strażnikiem pilnował wędkarzy w tygodniu a na weekend kłusował z siatą. Moim zdaniem to że mooooże coś wynegocjują to wcale nie bedzie sie tyczyć nas jednostek. Będzie jeszcze gorzej. Będziemy sie chować przed mundurowymi i kolegami ze stowarzyszeń. No chyba że Panowie stowarzyszeni będą negocjować dla nas wszystkich ale nie chce mi sie wierzyć.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2017, 19: 44
Czy  FB "Środowisko detektorystów - panel dyskusyjny" to jest panel tego właśnie zlotu w Gnieźnie? Oficjalny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2017, 20: 13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2017 20: 14 przez Dumadar.)
(27-10-2017 19: 44)brzoza napisał(a):  Czy  FB "Środowisko detektorystów - panel dyskusyjny" to jest panel tego właśnie zlotu w Gnieźnie? Oficjalny?

Między innymi. Ogólnie panel dotyczy kwestii powołania ogólnopolskiego stowarzyszenia/federacji działającej na rzecz detektorystów. Widzę, że dostałeś moje zaproszenie Anioł Jeżeli ktoś byłby jeszcze zainteresowany dołączeniem - priv proszę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2017, 20: 24
Tak, dostałem i jestem. Dzięki; )
28-10-2017, 10: 44
https://www.youtube.com/watch?v=eGRV3VfvxUA&sns=fb
08-11-2017, 19: 23
https://www.youtube.com/watch?v=nCkYo4T2HOo
Jedyne co nam pozostało to próba konsolidacji i kontrofensywa na medialną nagonkę którą robią (i to skutecznie) archeolodzy. O środowisku które prawie nie istniało w świadomości społecznej NAGLE mówi się bardzo dużo i bardzo zle. Nagle wyrastamy na bezmyślną bandę idiotów handlującą zabytkami i niszczącą dziedzictwo narodowe. Jeśli nie przeciwstawimy się temu za rok dwa stracimy wszystko. W świadomości społecznej będziemy bandytami. Pózno? Tak ale.... Jest to środowisko nie spójne i skłócone i może potrzebowało własnie takiego kopa żeby zacząć coś robić. Więc nie gadajmy ze pózno, może to był jedyny moment i jedyna szansa żeby się przebudzić.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS