Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów -Gniezno
25-10-2017, 15: 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2017 23: 33 przez brzoza.)
Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów -Gniezno
WITAM
"18 listopada podjęta zostanie kolejna próba powołania do życia organizacji skupiającej przedstawicieli środowisk detektorystycznych i poszukiwawczych. Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów odbędzie się w Gnieźnie.
Celem listopadowego spotkania jest wypracowanie statutu i rejestracja federacji, a także wyłonienie grupy roboczej ds. legislacji. Spotkanie jest otwarte."

http://zdziennikaodkrywcy.pl/poszukiwacz...#more-5363

SPOŁECZNOŚĆ RUTUSOWCA

Myślałem żeby ktoś z forum RUTUSOWCA wybrał się na zjazd przedstawicieli ugrupowań. A to dlatego że mamy tu też sporą liczbę osób nie zrzeszonych, a moim zdaniem głos też się im należy.

Czy mógłbym się wybrać z ramienia RUTUSOWCA w przedstawicielstwie naszego zgrupowania? Może ktoś jeszcze miałby ochotę? Może ktoś jeszcze jest oczytany w tych wszystkich ustawach jako dodatkowa pomoc w spólnych debatach? Może bezpośredni założyciele naszego RUTUSOWACA wezmą udział?

Proponowałbym góra 4 - 6 osób bo będzie trochę ludu.

Wstawiam swoją osobę do przedstawicielstwa i zapraszam kolejnych. Ktoś za? przeciw?

(proszę o podpięcie na stałe wątku)

PROPONOWANA LISTA PRZEDSTAWICIELI SPOŁECZNOŚCI RUTUSOWIEC:

1. Brzozowski Piotr
2.
3.
4.
5.
6.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 16: 32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2017 16: 36 przez krasuski-elblag@wp.pl.)
RE: Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów -Gniezno
Jestem za Twoim przedstawicielstwem ,może coś się ruszy w kwestii ogólnopolskiego przedstawicielstwa naszego środowiskaUśmiech
25-10-2017, 21: 39
RE: Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów -Gniezno
Piotrze masz moje poparcie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-10-2017, 22: 29
Dzięki, dzięki. Fajnie by było jak by administrator dołączył Uśmiech
26-10-2017, 05: 15
Ja? Ja się nie znam na ustawach. Do Gniezna tez mam sporo km. Ale masz moje błogosławieństwo Oczko że tak powiem.
26-10-2017, 07: 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2017 07: 53 przez brzoza.)
@Dumadar, Regis, Stan, jedziecie?
26-10-2017, 18: 48
RE: Spotkanie organizowane z inicjatywy grup
Kolego @Brzoza oczywiście masz moje poparcie i cieszę się że jesteś chętny bo jesteś już mocno w to zaangażowany masz także już wiedzę w tym temacie.

@Dumadar, z tego co wyczytałem to organizujesz jakąś swoją grupę i będziesz może reprezentował tamtą grupę ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś miał także delegacje i poparcie z forum Rutusowiec to tylko zwiększy ilość osób które są za tobą a jesteś przecież aktywnym użytkownikiem naszego forum, może ktoś z was dostanie się do władz nowo powstałego związku krajowego było by to z korzyścią dla nas bo wiadomości z pierwszej ręki.

Kolega @saper też jeśli by się zgodził moim zdaniem mógłby nas z powodzeniem reprezentować wiem że już od dawna działa w tym temacie byłby z niego kompetentny kandydat i jest aktywnym uczestnikiem forum Rutusowiec także.
Wiem że tu zaglądasz @saper tylko, co prawda nie piszesz na razie ale może z powodu wielu innych zajęć ale ja chętnie bym chciał takiego reprezentanta, co ty na to?

Kolega @Regis też jeśli tylko wyraził by zgodę moim zdaniem jest odpowiednim kandydatem i chętnie popieram jego kandydaturę

Wszyscy którzy aktywnie uczestniczą w forum powinni ich tu na forum poprzeć a admin mam nadzieje że potwierdzi u organizatorów że osoby te mają poparcie wszystkich uczestników naszego forum i są naszymi oficjalnymi przedstawicielami.

Może jeszcze będzie ktoś chętny, ja niestety kolego Brzoza muszę podziękować, chociażby ze względu że dopiero niedawno ograniczyłem działanie społeczne w samorządach i innych organizacjach, działając od 40 lat,bo byłem trochę tym zmęczony a i żona przestała by mi masować moje reumatyczne kości a i trzeba ustąpić miejsca młodszym.
26-10-2017, 19: 29
no to Panowie, do dzieła! SupermanSupermanSuperman
26-10-2017, 19: 40
OK. Wysłałem potwierdzenie mojego przybycia na zjazd.
27-10-2017, 09: 39
Cytat:@Dumadar, z tego co wyczytałem to organizujesz jakąś swoją grupę i będziesz może reprezentował tamtą grupę ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś miał także delegacje i poparcie z forum Rutusowiec to tylko zwiększy ilość osób które są za tobą a jesteś przecież aktywnym użytkownikiem naszego forum, może ktoś z was dostanie się do władz nowo powstałego związku krajowego było by to z korzyścią dla nas bo wiadomości z pierwszej ręki.

Nie będę obecny ze względów zawodowych i rodzinnych. Będzie kilku znajomych, więc liczę na informację od nich. Właśnie nie do końca rozumiem, czy osoby niezrzeszone mają wstęp na tą „imprezę”. Z tego co wyczytałem, jest to spotkanie tylko dla stowarzyszeń i fundacji.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS