Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów -Gniezno
27-10-2017, 12: 38
RE: Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów -Gniezno
Też to dopiero wyczytałem przy rejestracji. Dodałem więc zapytanie dodatkowe jeszcze. Wciąż czekam na odpowiedź...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2017, 14: 47
RE: Spotkanie organizowane z inicjatywy grup skupiających polskich detektorystów -Gniezno
"Z tego co wyczytałem, jest to spotkanie tylko dla stowarzyszeń i fundacji."
A dlaczego niby od dawna nikt nie może się dogadać? Bo na poziomie stowarzyszenia jednostka się mało liczy - myślę tutaj o wolnych strzelacach. Należysz do grupy to dobrze a jak nie to nie istniejesz. Tak samo ze stworzeniem ogólnopolskiej federacji - nieufność/zawiść/zazdrość wobec innych stowarzyszeń, a raczej tego kto miałby takowej przewodzić. Teraz nagłe przebudzenie, ale tak jak mają pretensje, że nikt ich nie słuchał przy tworzeniu ustawy tak teraz widzę robią to samo, nie dopuszczając do głosu niezrzeszonych:-D . No tak to przynajmniej wygląda

http://detekto.pl
28-10-2017, 12: 02
Odpowiedzi nie ma. Mam wrażenie że olano niezrzeszonych a przecież jest ich cała armia. Zapisałem się więc do Stowarzyszenia. Będę na zjeździe razem z OSE. Mimo wszystko nie zapomnę tam i o was/nas.
28-10-2017, 15: 44
To całe spotkanie jest po to aby ulatwic życie stowarzyszeniom a nie szaraczka
To stowarzyszenia chcą mieć lepiej a nie myślą o zmianie przepisów dla wszystkich.
28-10-2017, 16: 06
Od czegoś trzeba zacząć. Jeśli taka jest ich logika. Zobaczymy, pożyjemy Uśmiech
28-10-2017, 18: 46
Co jest złego w stowarzyszeniach?Niestety ale jesli sie nie zrzeszymy,nic nie zdziałamy.Szaraczki muszą to przyjąć do wiadomości.
28-10-2017, 18: 59
Co mi po zrzeszeniu jak nie można kopać. Chyba że stowarzyszenie uzyska pozwolenie. W innym wypadku kopiesz bez zezwolenia jak szaraczek??
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2017, 19: 20
Chodzi o to żeby sie stowarzyszać.I walczyć o możliwość kopania zgodnie z prawem.Sam należę do stowarzyszenia ,i oprócz legalnego kopania są. tez pewne wyzwania np.wysprzątać zapomniany cmentarz wojenny.Robiliśmy jako stowarzyszenie różne akcję i wypracowujemy sobie zaufanie instytucji,wypracowujemy pozytywny wizerunek poszukiwacza każdego nawet nie zrzeszonego?
28-10-2017, 20: 05
Ok ok tak to ja rozumiem. Ja byłem przez moment w LGE ale oni 2 razy w roku kopią legalnie z pozwoleniem a co tydzień na lewo bez pozwolenia. Ja tak nie mogę więc sobie odpuściłem stowarzyszenia
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-11-2017, 10: 38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2017 10: 38 przez brzoza.)
"JESTEŚMY JEDYNYMI W POLSCE HOBBYSTAMI, KTÓRZY NIE MAJĄ SWOJEJ REPREZENTACJI
Wywiad ze Sławomirem Stańczakiem"

http://zdziennikaodkrywcy.pl/jestesmy-je...ezentacji/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS